SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TERAŹNIEJSZE ATD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
ja dragona nie polecam...miałem i była lipa, revenge to wiadomo co to jest ;) , chepparal kiedyś była kosa...nie wiem jak teraz, dziś odbieram z poczty brawn...mam nadzieję , że dobrze wybrałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
Pany, które ATD na dzień dzisiejszy pewne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4588
na PCT można łączyć nolve z ATD? Mam zamiar tak zrobić i w dodatku brać dłużej niż NOLVE, bo ponoć po nolvie wywala estradiol.

Zmieniony przez - ark100 w dniu 2014-06-16 14:52:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Ja ide w srode zrobic badania ale wydaje mi sie ze udalo mi sie cofnac gino bez uzycia exe, bo suty wrocily do normalnosci po niecalych dwoch tygodniach jedzenia sporych dawek novedex xt od gaspariego.. Zrobie jeszcze badania czy oby na pewno estro spadlo ale czujac po sutach jest lepiej wiec polecam..

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94541 Napisanych postów 364493 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669271
bierzcie exe bo apteke mozna ogarnąć i po exe nie ma odbicia,tak więc po co kombinowac z nie pewnym ATD

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Mam juz pod reka jakby co, dzisiaj doszlo ale wczesniej nie mialem a gaspari lezal juz z dwa lata na polce..

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Po ATD też nie ma odbicia, działa bardzo podobnie do exe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94541 Napisanych postów 364493 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669271
pater007
Po ATD też nie ma odbicia, działa bardzo podobnie do exe.


pod warunkiem że dostaniesz ATD a nie sproszkowane tamo w kapsach jak to miało miejsce wczesniej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4588
Mam ATD brawna. Szansa jest, że nie wał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 379
a znasz wyniki najbliższego losowania lotto ?? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino po terminie

Następny temat

Vinstrol tabletki 10mg Jak brać

WHEY premium