SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TERAŹNIEJSZE ATD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19635
lot:616 exp 09/2014
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Nr serii nie mam jak podać, nie mam opakowania- kupiłem na sztuki na jednym z forów.
Fusiona nie bierz bo nie działa w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6605
Odświeżę troszkę temat. Jadł ktoś może Estrogenex? Ma całkiem ciekawy skład, nie wiadomo jak z działaniem, co prawda nie jest to produkt z ATD ale zawiera mix związków zbijających estro:
6-Bromo , Chryzyna, Indole 3 Carbinol, Coumesterol , 6,7-dihydroxybergamottin
oraz
Longjack, Muira Puama , Naringenina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6605
Ej no laski, co jest. nikt naprawdę nie brał?
A tak odbiegając od tematu, biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw co by było lepsze w walce z estrogenami, ATD czy 6-bromo?
ATD wydaje się być lepsze pod tym względem, lecz wysokie dawki skutecznie blokują libido. 6-bromo nie brałem więc nie wiem jaki jest stosunek libido - estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
6 bromo lepiej wspominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6605
Pod względem samopoczucia czy efektów w postaci zbitego estro? Jakie dawki leciały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pod względem wpływu na libido, po atd u mnie różnie bywało, nieraz totalna lipa, 2 kapsy po 30 mg dziennie (post cycle matrix z fusion supplements)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Stosuję obecnie ATD z neogenici 50mg/tab i mam wątpliwości co do tego czy jest tam ATD.. Jestem 3 miesiące po cyklu i wciąż mam problemy z estro (być może od tego, że zdarza się dość często piwkowanie, a jak wiemy alko podnosi estro + obecnie leci prop 50mg e2d) zbiera mi się tłuszczyk pod sutkami i te również się powiększają. Atakowałem 2 razy tamoxem, pod dwóch dniach już zauważałem poprawę ciągnąłem jeszcze jakieś 10 dni schodząc z dawki, ale później znów jakaś imprezka 2-3 dniowa z alko i nawrót. Jakoś 2 tygodnie temu zarzuciłem to ATD, na początku dałem 1 caps e3d, a od 3 dni lecę ed i zero poprawy, zarzucam jeszcze dziś capsa, jeśli jutro nie poprawy nie zauważę to ładuję nolve i będę wtedy zobaczymy co się wydarzy.

PS: Badań nie mam jak wykonać bo w Irlandii jestem.

Zmieniony przez - SpAiro_ w dniu 2012-09-14 21:32:38

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Ktoś kupował ostatnio ATD ? Jakie i gdzie sprawdzone na chwile obecną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
ATD Neogenici jednak działa jak należy.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino po terminie

Następny temat

Vinstrol tabletki 10mg Jak brać

WHEY premium