SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TERAŹNIEJSZE ATD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Jak teraz z Inhibit E ? Zamowilem na Best body i okazuje sie ze jest to na ten moment jedyne zrodlo. Troche dziwne, ze oni maja a na zagranicznych stronach "out of stock". Brac jak dojdzie, czy lepiej pogonic ? Jedzie ktos obecnie na tym ATD ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 438 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3782
Ja jade 7 tydz chaperal labs'a i chwale sobie...

I'm a champion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Ok, mnie jednak bardziej interesuje zawartosc Inhibit-E. Biorac pod uwage fakt, ze jest ban na ATD, to wszamalbym wiedzac ze w srodku nie ma deklarowanych 25mg, ale w ogole jest z tymze mniej. Bo jesli w kapsach tylko tynk to nie ma sensu sie tym szpikowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ja niedawno jadłem z sns i było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
A skad brales, jesli to nie nazbyt intymne pytanie ? ;) Bo mnie troche dziwi ze poza Best body nikt juz tego wlasciwie nie ma. Taki zapas zrobili zawczasu, czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
na body factory kupowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9077
odswieze temat, na innym forum opinie na temat Chaparral Labs sa negatywne niby seria 110621 exp 0613 nie dziala ? Jakas opinia od kogos kto teraz stosuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
ja ta serie jadlem i dzialala

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Koliduje atd z hcg chopy?chyba nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
ja obecnie podjadam atd do hcg lada dzien wchodze na clomid, w moim odczuciu obydwa środki działają gino się cofa jajca ruszyły ostro także chyba nic tu ze soba nie koliduje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino po terminie

Następny temat

Vinstrol tabletki 10mg Jak brać

WHEY premium