SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEMAT DO TESTóW DO KONKURSU

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19

pawel

...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1328
1.Zegar




2.



Uważam iż strongmanem wszechczasów jest Mariusz Pudzianowski. Jest to człowiek który z godnością reprezentuje nasz kraj na arenie między narodowej. Przez swoją wytrwałość oraz motywacje doszedł do tak ogromnej siły oraz wytrzymałości zarówno fizycznej jak i psychicznej. Jego zawsze uśmiechnięta twarz w trakcie wywiadu oraz otwartość to kolejny atut. Nie wywyższa się ponad innych uczestników zawodów, zawsze skłonny do pomocy. Podobał mi się jego występ w programie "Dzień Kangura". Mariusz dostał pod opiekę gromadkę dzieci z którym świetnie sobie poradził. Pokazał iż nadaje się on na ojca który bez problemu poradzi sobie nie z jednym ale kilkoma urwisami ;) Z wiekiem czasu każdy się starzeje i powoli odchodzi ze sceny lecz Mariusz zostanie na zawsze w moim sercu.

3. www. pudzian.pl
4. Uprawiam kulturystykę od dość nie dawna- 6 miesięcy. Głównym powodem rozpoczęcie przeze mnie ćwiczeń była chęć zmiany swojej sylwetki oraz zwiększenia siły. Do czasu aż nie zacząłem ćwiczyć nie sądziłem iż może sprawić mi to tak wiele przyjemności. Teraz siłownia jest nie od łączny punktem moje życia. Mam nadzieje że zostanie tak jeszcze przez długi czas.
5. Do treningu motywują mnie znajomi którzy co jakiś czas powtarzają zdanie: "a ty znowu urosłeś =PP". Jest to bardzo miłe dla ucha lecz myślę że motywacją jestem sam dla siebie. Myśl iż mogę coś w sobie zmienić, polepszyć ;))



Zmieniony przez - panalbin w dniu 2008-01-13 12:56:46

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2008-01-13 12:59:38
...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19

pawel

...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Ja tego wszystkiego poprawiać nie będę, konkurs nie kończy się dziś macie dużo czasu na przygotowanie i wysłanie, a nie tak na odpierdziel. To jest konkurs z nagrodami więc za frajer tego nie robicie. Nie chce się komuś przeczytać jak wysłać potem się postarać - DYSKWALIFIKACJA !!!

Kropek222 tobie od biedy poprawiam bo w sumie nie twoja wina że powiększonego okna z youtube nie wyłapuje dobrze na sfd

falek001 - prosze o podesłanie linka do youtube bo zmieniłem ci przy okazji zamiany u kropka na ten sam. I od tej pory kazda praca nie będąca pełną odpowiedzią leci i zakaz wysłania ponownie !

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2008-01-13 13:06:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055


1. Przetaczanie opony
http://video.google.pl/videoplay?docid=2756778517278903897&q=strongman opona&total=21&start=10&num=10&so=0&type=search&plindex=8 

2. Dominic Filiou StrongMan wszechczasów wg YaKuZy

Dominik zaimponował mi gdy poraz pierwszy obejrzałem go w telewizji na zawodach StrongMan - ledwo mieścił się w obiektywie kamery był jak godzila a inni zawodnicy w porównaniu do niego byli poprostu jak małe kwadratowe lalki Jego ogromna masa (200kg) w przy jego nie codziennym wzroscie 200cm wykreowała go na prawdziwego tura/olbrzyma/hulka Jego wyniki z roku na rok sie poprawiają - w 2007r zdobył tytuł "Canada’s Strongest Man" -zaprezentował tam niesamowitą formę, o niebo lepszą niż 2006roku gdzie nie dostał sie do Mistrzostw Świata. Myśle że bedzie on trudnym rywalem w 2008 roku dla naszego wspaniałego rodaka - Mariusza

3. Zapraszam na
http://www .theworldsstrongestman.com/wsm/strong_man/filiou.html

4. Dlaczego uprawiam kulturystyke/trójbój?
Uważam, że kształtowanie swojej sylwetki i dążenie do "własnego ideału" - stawianie sobie coraz to kolejnych celów jest poprostu piękne i niekończące się. Trenuje już 5lat kulturystyke, mam sporą wiedzę - chętnie dziele się z innymi na sfd - dla mnie to coś wiecej niż podnoszenie żelastwa - to pasja/to pragnienie/ potrzeba/nirvana

5. "Go Hard... or Go Home"

Pozdrawiam
YaKuZa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
1:
http://pl.



2:



Oczywiscie dla mnei strongmenem wszechczasów jest i będzie Mariusz Pudzianowski.Od najmłodszych lat podziwiam go za wytrwałosć w dążeniu do bycia najlepszym , za to iż w żadnej konkurencji nie odpuszcza i walczy do końca.Dzieki niemu wielu Polaków idzie w ślady mistrza.Trzeba wielu wyrzeczeń aby być najlepszym.



3:
http://sport.wp.pl/kat,36040,wid,8024147,wiadomosc.html?ticaid=152bd

4:
Moja przygoda z siłownią zaczęła się w 3 klasie gimnazjum , zacząłem ćwiczyc prawdopodobnie z chęci zaprzestania bycia leszczem .Z czasem miłośc do tego sportu rozkwitła i teraz stało się to moim hobby.Przewracam żelazo , lubie pokonywać wyznaczane sobie cele , no i patrzeć jak się rozwijam:)

5: "Bez masy nie ma kołaczy"

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
1. Przetaczanie opony
http://video.google.pl/videoplay?docid=2756778517278903897&q=strongman opona&total=21&start=10&num=10&so=0&type=search&plindex=8 



[
2. Dominic Filiou StrongMan wszechczasów wg YaKuZy

Dominik zaimponował mi gdy poraz pierwszy obejrzałem go w telewizji na zawodach StrongMan - ledwo mieścił się w obiektywie kamery był jak godzila a inni zawodnicy w porównaniu do niego byli poprostu jak małe kwadratowe lalki Jego ogromna masa (200kg) w przy jego nie codziennym wzroscie 200cm wykreowała go na prawdziwego tura/olbrzyma/hulka Jego wyniki z roku na rok sie poprawiają - w 2007r zdobył tytuł "Canada’s Strongest Man" -zaprezentował tam niesamowitą formę, o niebo lepszą niż 2006roku gdzie nie dostał sie do Mistrzostw Świata. Myśle że bedzie on trudnym rywalem w 2008 roku dla naszego wspaniałego rodaka - Mariusza

3. Zapraszam na
www .theworldsstrongestman.com/wsm/strong_man/filiou.html

4. Dlaczego uprawiam kulturystyke/trójbój?
Uważam, że kształtowanie swojej sylwetki i dążenie do "własnego ideału" - stawianie sobie coraz to kolejnych celów jest poprostu piękne i niekończące się. Trenuje już 5lat kulturystyke, mam sporą wiedzę - chętnie dziele się z innymi na sfd - dla mnie to coś wiecej niż podnoszenie żelastwa - to pasja/to pragnienie/ potrzeba/nirvana

5. "Go Hard... or Go Home"

Pozdrawiam
YaKuZa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana zasad w Polskiej lidze zawodowej

Następny temat

GALERIA - Jon Pall Sigmarsson

WHEY premium