SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEMAT DO TESTóW DO KONKURSU

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.
http://pl.



2.




Myślę, że Mariusz Pudzianowski jak najbardziej zasługuje na miano strongmana wszechczasów – jego liczne osiągnięcia mówią same za siebie. Oprócz ogromnej siły ma wspaniale zbudowane i wyrzeźbione ciało. Pudzianowski nie ogranicza się tylko do sportu, oprócz tego śpiewa w zespole wraz ze swoim bratem, wiele razy występował również w programach telewizyjnych na przykład w Dniu Kangura. Moim zdaniem Mariusz Pudzianowski stanowi pewnego rodzaju wizytówkę Polski niczym Fryderyk Chopin czy Jan Paweł II

3.
pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Pudzianowski

4.
Sporty siłowe uprawiam z wielu przyczyn. Po pierwsze sprawia mi to ogromną przyjemność – kiedy ćwiczę na siłowni odczuwam ogromny komfort psychiczny, na chwile odcinam się od otaczających mnie trosk i świat jest taki wspaniały. Ponadto łącze przyjemne z pożytecznym rozwijam swoje ciało i krzepię tężyznę fizyczną. Jedni wolą iść sobie do kina drudzy na piwo a ja na siłownię!

5.
Moją motywacją jest cel, który sobie obrałem – zająć jak najlepsze miejsce w tegorocznych zawodach w wyciskaniu sztangi w kategorii do 75kg im. Andrzeja Szadkowskiego. Wiem, że jestem w stanie zając miejsce na podium, ale mogę osiągnąć to tylko dzięki solidnej i systematycznej pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
1.





2.




Na miano Strongmana Wszechczasów zasługuje Mariusz Pudzianowski. Co do tego nie ma wątpliwości, nikt wcześniej nie zdobył tylu tytułów Mistrza Świata w Strongman. Jest to człowiek o wielkiej charyzmie, dzięki niemu sporty siłowe stały się w naszym kraju bardzo popularne, jest znany i podziwiany na całym świecie, to między innymi dzięki niemu powstał zwrot Polish Power. Mariusz zapisał się w historii jako Mistrz i nikt i nic tego mu nie zabierze.


3. sicilia_sfd.eu.interia.pl


4. Powód dla którego zacząłem uprawiać sporty siłowe jest prosty – większa siła, lepszy wygląd, chęć uprawiania sportu. Mam nadzieję, że o ile starczy czasu będę trenował całe życie. Chciałbym po prostu w wieku lat sześćdziesięciu stanąć przed lustrem i powiedzieć: stary, jest za***iście

5. Cała seria filmów ROCKY


Zmieniony przez - sicilia w dniu 2008-01-31 16:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1460
1.ZEGAR
http://pl.



2.




Na miano strongmana wszech czasów a raczej strongwomen zasługuje oczywiście Aneta Florczyk. Swoją karierę sportową zaczęła w wieku 16 lat. Dzięki swojej determinacji, uporowi i ciężkiej pracy osiągnęła to o czym inni mężczyźni, nie wspominając już o kobietach mogą tylko pomarzyć. Jako pierwsza Polka przekroczyła barierę 500 kg w trójboju siłowym. Jako druga kobieta na świecie wygrała Mistrzostwa Świata stronwomen. Pomimo swojego młodego wieku 24 lata Aneta została również najbardziej utytułowaną polską zawodniczką sportów siłowych. Sport jest dla niej nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją i treningi ciągle sprawiają jej przyjemność. Ponadto była laureatką wielu plebiscytów sportowych. Działa także charytatywnie wspierając wiele fundacji. Aneta prowadzi również własną firmą "Aneta-Strong", zajmującą się organizacją imprez sportowych. Dlatego właśnie ona zasługuje na miano stronwomen wszech czasów.

3.
strongmanphil.com

4.
Początkowo uprawiałam kulturystykę i fintness wyłącznie dla spalenia zbędnego tłuszczu i wymodelowania oraz wyrzeźbienia sylwetki. Z czasem zauważyłam, że ćwiczenia nie tylko poprawiły mój wizualny wygląd, ale również moje samopoczucie bardzo się polepszyło, ćwiczenia siłowe bardzo mnie relaksują i sprawiają, że jestem mniej nerwowa Aktualnie muszę bardzo dbać o moją sprawność siłową i wytrzymałościową, gdyż jest to związane ze zdawanym przeze mnie kursem na instruktora fintess.

5.
Utworem piosenki która motywuje mnie do treningu a zarazem dodaje energii jest :
Queen - We Are the Champions


Zmieniony przez - KnickKnack w dniu 2008-01-31 20:27:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13529
1.
http://video.google.com/videoplay?docid=8580238366104143606&q=strongman wypychanie&total=3&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0
2.


Zawodnikiem wybranym przez zemnie jest Sławomir Toczek (Mały ), jeden z lepszych i silniejszych polskich Strongman’ów, jednak nie wybrałem go ze względu na siłę lecz pogode ducha i nastawienie do treningów oraz zawodów, zawsze optymistyczne podejście. Nie uległ On również takiej komercjalizacji jak wielu jego kolegów, i nie próbuje grać twardziela przed kamerą. Dobrze mu z oczu patrzy
3. www magnus-samuelsson.net/en/default.asp?view=start
4. Przygodę z żelastwem zacząłem chyba jak każdy ekto, wstyd przed rówieśnikami, brak siły oraz nieodparta chęc rywalizacji, po jakimś czasie stało się to częścią mojego życia, coś jak oddychanie. Siłownia nie tylko hartuje moje ciało ale także charakter, na sile zyskuje nie tylko mięsień ale także wola. Często ludzie się dziwią, nam sportowcom, czemu tak się katujemy, tyle wyrzeczeń, życie powinno być przyjemnością- mówią, lecz każdy z nas wie że właśnie to sprawia nam frajdę, ten pot, zakwasy i wyrzeczenia!! Czyni nas to wyjątkowymi! Lepszymi! Doskonalszymi! Can we handle it?
5. Pewnie będę oryginalny, ale do systematyczności i wytrwałości motywuje mnie przypowieść Biblijna o talentach, każdy z nas otrzymał jakąś ich ilość, LEPSZYM jest ten który więcej razy powiększy ich wartość w sposób uczciwy.
Kopa na siłowni daje mi zaś piosenka „Eye of the tiger”


Zmieniony przez - sagan47 w dniu 2008-02-01 00:02:07

Zmieniony przez - sagan47 w dniu 2008-02-01 00:04:15

Zmieniony przez - sagan47 w dniu 2008-02-01 00:05:52

Zmieniony przez - sagan47 w dniu 2008-02-01 00:06:41

"Went the distance now I'm not gonna stop"

http://www.sfd.pl/Nabijamy_kasę_v5_!!!!!-t449049-s35.html 
-dolącz się, nie każdy może sobie pozwolić na 6 posiłków dziennie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
JEŻELI MACIE JAKIEKOLWIEK PYTANA DOTYCZĄCE KONKURSU NR 13

MOZECIE TUTAJ ŚMIALO PISAC


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20982
Panowie czytajcie regulamin!!! Bo już dwóch z was nie dodało zdjęć, a jeden opisał Strong Mana który nie został wymieniony przez Czorcię... Pytanko ode mnie: Czy można umieszczać linki z You Tube?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Mozna


Dodam jeszcze ze drzazga 19 niestety dostał bana...
wstawil 2 odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
sie mówi pech trza czytać regulamin a nie dawać łapu capu aby szybciej

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
TESTUJE

1. Jarek Dymek
2. 6 razy
3. Jesse Marunde ur. 14 września 1979 w Glennallan na Alasce
4. Bruce Wilhelm w roku 1977
5.



Mark Felix (ur. 17.04.66r).
Pochodzi z Grenady. Jest jednym z nielicznych czarnoskórych strongmanów. Szczególnie imponuje mi u tego zawodnika zelazny uscisk który w połączeniu z mocnymi polecami przekłada się na znakomite rezultaty w konkurencji martwy ciąg. Na zawodach często występuje w kiltcie.
Mieszka w Blackburn
Wymiary:
Wzrost ok. 190 cm
waga 140 kg
biceps 54 cm
klatka piersiowa 140 cm
talia 95 cm.

Życiówki:
przysiad 340 kg
wyciskanie 250 kg
martwy ciąg 405 kg.

Osiągnięcia
2006
4. miejsce - Mistrzostwa Świata Strongman 2006, Sanya, Chiny
2007
5. miejsce - Puchar Świata Siłaczy 2007: Ryga
4. miejsce - Puchar Świata Siłaczy 2007: Dartford
2. miejsce - Britain's Strongest Man
7. miejsce - Mistrzostwa Świata Strongman 2007, Anaheim, Kalifornia, USA
2008
3. miejsce - Britain&#8217;s Strongest Man
6. miejsce - Super Seria 2008: Madison Square, Nowy York, USA
7. miejsce - Fortissimus, Kanada

http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
dlaczego temat z konkursem został usunięty ???

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana zasad w Polskiej lidze zawodowej

Następny temat

GALERIA - Jon Pall Sigmarsson

WHEY premium