SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TAEKWONDO - film propagandowy vs Muay thai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 473 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9082
http://www.maxior.pl/?p=index&id=7866&0

Sam obocenie trenuje Muay Thai i jak ogladalem ten filmik to mialem ochote nastukac temu kolesiowi co tak fruwa. Zrobili jakis propagandowy filmik odnosnie TKW .... wrrrrr

- "Przeniewiercą jest, kto porzuca towarzyszy, gdy ciemności zastępują drogę."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Za kazdym razem jak zaczyna sie dyskusja o wyzszosci jednej SW nad druga odbiegacie od tematu Zasadniczym pytaniem,ewentualnie zagadnieniem bylo muay thai vs TKD.Wystarczy postawic naprzeciwko siebie 2 zawodnikow z tym samym stazem treningowym - ja juz ogladalem taka akcje i werdykt brzmi MT GORA

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3908
Ta walka Teakwondo pokazalo ze jest najlepszym stylem ;)
Zawodnik prezentujacy styl Muay Thai nie mial szans z takim Mistrzem smiem twierdzic ze nawet Chuck Norris by sobie nie poradzil a co dopiero zwykly smiertelnik.

brak dewizy;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Widze,ze ten zabawny komik udajacy wojownika z Muay thai nie bral lekcji u Chucka Norrisa,Uwazam tak,bo gdyby trenowal z Wielkim Chuckiem to na 100% zwyciezylby w tym pojedynku

Zmieniony przez - Typer w dniu 2006-01-24 23:15:40

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
Chuck Norris nie boi sie Rysia z klanu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chuck Noris to palant,nie wiem jak kogoś mogą cieszyć kawały o nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
no właśnie w tym sens że to palant
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
https://www.sfd.pl/temat243494/ 

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
Nikt nigdy nie stwierdzi co jest lepsze czy Teakwondo czy Muay thay,poniewaz kazdy z tych SW jest inny i chodzi o to jak dany zawodnik opanuje poszczegolna sztuke walki...NIE MA SZTUK WALKI LEPSZYCH I GORSZYCH PONIEWAZ KAZDA JEST INNA I KAZDA WYMAGA NAPRAWDE CIEZKIEJ PRACY I SAMOZAPRACIA ABY JA WYTRENOWAC... miłego dnia i zycze miłych treningow...




























mój aniołek

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Muai Thai ROZPIERDDDDDDDDDDAAAALAAAA W Drzazgi Tekwondo. Muai Thai to najbardziej destrukcyjny uderzany styl ze wszystkich(obok boksu, tylko w boksie nie ma ciosów z łokcia, ktore są najmocniejszymi jakie gorna konczyna moze wygenerowac chyba)

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-01-27 17:34:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
BAHAMUT MYLISZ SIE W SWOJEJ WYPOWIEDZI ,TAK MUAY THAY JEST BARDZO DOBRYM SW LECZ NIEMOZESZ TWIERDZIC ZE ROZWALA WSZYSTKIE INNE...POWIEM TAK ....NIGDY TAK NIE BYLO I NIGDY NIE BEDZIE...zdarzaja sie zawodnicy muay thai bardzo dobrze wyszkoleni lub słabsi tak samo w innych sztukach walki,nie ma powiedzenia ze sw xxx jest lepszy od innego sw xxx. w jednym przyznam ci racje...MT jest Sw bardzo skutecznym i ciosy zadawane przez zawodnika MT sa bardzo mocne i niebezpieczne...lecz teakwondo jest sztuka walki takze bardzo nie bezpieczna...puenta jest taka ze nie mozna porownywac zadnych sztuk walki i mowic ze ktoras jest lepsza od innej to jest moje zdanie...zycze miłych treningow i niepoddawania sie :]

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 473 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9082
brendy: nie moge się z Toba zgodzić, że nie ma sztuk lepszych czy gorszych, gdyż to nie prawda. Każda sztuka ma pewien swój "system", który lepiej lub gożej sprawdza się w walce. Wcześniej przez jakiś czas trenowałem Kyokushin, który jest beznadzijeny pod kątem tworzenia u adeptna złudnego bezpieczeństwa, że nie dostanie prostego w twarz. Uważam, że sztuka walki ma uczyć walki, a w momencie, kiedy ograniczymi się do ochraniaczy i określonych ciosów staje się to raczej sportem. Oczywiście dla reguł ringowych pewne ciosy są niedozwlone, ale uważam, że boks tajski pod tym kątem jest najbardziej realistyczny.

- "Przeniewiercą jest, kto porzuca towarzyszy, gdy ciemności zastępują drogę."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łamania twardych przedmiotów...

Następny temat

Nadrobienie strat

WHEY premium