SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3 plus clen.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 346
Siema wszystkim. Może ktoś powiedzieć jak dawkować clen? Lecę T3 z rana całą dawke 75mcg, dobrze sie czuje itd itd. Ale widzę że oprócz tłuszczu leci też mięso jak już czytałem w internecie. Na razie nie chce wchodzić na żadnego teścia (było już z 7 cykli na różnych środkach). Znalazłem zmianke gdzieś powtarzaną w paru źródłach że clen działa jako antykatabolik. Prawda czy fake? Clen i tak zamówiony, pewnie jutro będzie więc nie powstrzymam się by nie spróbować, bo akurat takiego połączenia nie milem nigdy. Oddzielnie owszem. Czy można na czczo brać jedno i drugie razem? Cała dawke clena? Startiur5od 40mcg. I jak nie będzie już klepał to przy większej dawce rozbijać na 2 razy w ciągu dnia czy cały czas tak samo z rana wszystko?
Dzięki za rzetelne info z góry. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 346
To może jakiś błąd popełniłem...

Dzisiaj pierwszy dzień 50 T3 i 40 clena. Miał być z vertexu a jest z nexium. No i po godzinie już czuje ze cieplej się robi, łapki chodzą. Jednak minęło teraz już ze dwie godziny, czuje trochę skutki uboczne ale jak złapię się ręka za serce to tak mocno pracuje jakbym przed ruskimi uciekał. Mieliście tak? Taki dobry siuwax mi się trafił czy moje serducho nie chce tego środka już kolejny raz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Ankieta dzialu


Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2022-03-03 13:28:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 346
Możesz podesłać? W robocie jestem, nie bardzo mam jak szukać a w między czasie wypełnić dam radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 346
1. WIEK:29
2. WAGA:113
3. WZROST:183
4. WYMIARY:
-biceps:48
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:10 z przerwami
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:testosteron plus deca, teść plus wino, tren solo, T3 solo, clen solo, omka solo, susta solo
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:przeważnie zrobienie miecha z jakąś tam rzeźbą
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:tren plus teśc 5 lat temu
11. POZIOM BF%:25
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:zdrowie jak koń
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:owłosienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Ta ankieta i ja wypełnij cala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 346
Aleś Ty tajemniczy jak ruski w okopach. To 2 pytania, nie chce mi się tego wypełniać teraz. Proszę o odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Nie wypełniaj
Oby nikomu również nie chciało się pomagać


Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2022-03-03 14:22:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 346
Ale Ty jesteś miły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Ankieta działu- taki mamy regulamin
Plus wrzuc wyniki badań

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Arcykąsek
Ale Ty jesteś miły
nie musze być mily,taki jest regulamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 346
Badań nie mam, nie wziąłem od lekarza a poradę miałem telefoniczna. Ankiety to bardzo nie wiem co jeszcze wypełnić. Nie mierze się. Dietę mam na oko, z dużą podąża białka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

1 cykl (redukcja)

WHEY premium