SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3 objawy odwrotne / Czy to choroba?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
j.w jest taka mozliwosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
nawet wiecej niz mozliwe . moja ciotka miala identycznie , tyle ze jej wyszlo ze poprostu nie ma tarczycy . t3 do konca zycia . na twoim miejscu przestalbym lykac t3 , odczekal min. 2 tyg i poszedl na badania hormponow tarczycy

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Z tego co piszesz to faktycznie mogłeś mieć stan chorobowy. Zrób jak Ci piszą chłopcy, tzn. odstaw na 2 tyg. i idź zrobić badania, zrób wszystko (TSH, FT4, FT3) to będziesz miałpewność co i jak i z tym do lekarza. Możliwe że cię wrzuci na stałe na suplementację hormonami tarczycy. Co do ludzi chorujących na niedoczynnośc wielu wypowiadało się że t3 dużo bardziej poprawia komfort życia niż t4. Mimo to właśnie t4 jest głównych hormonem stosowanym w lecznictwie.
1

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
marqz a ja mam takie pytanie nie na temat ale odnosnie t3
o ile zmniejszales kal po odstawieniu t3 zeby sie niezalac zeby niebylo efektu jojo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Ja stosowałem t3 w celu redukcji więc już na redukcji miałem obcięte kcal. Po zejściu z dużych dawek wysoki poziom t3 się u mnie utrzymuję z tydz. lub 2 więc nie obcinam już nic. Raczej utrzymuję treningi objętościowo i kalorycznie przez jakiś czas żeby się nie rozpaść po odstawieniu t3. POtem ustalam kcal dla aktualnej wagi i tego się trzymam. Jestem endo więc aero u mnie non stoper a co za tym idzie utrzymuje się niska waga długo

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2010-07-09 15:26:11

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
ja tez mam przyciete juz kal chyba dosc mocno jak namnie bo glod jest taki ze ledwo idzie wytrzymac, wiec zostane na tych kal na jakich jestem
ja po zakonczeniu t3 [bo wlasnie bede konczyl], to dam clen i mam takie cos
SAN T3 czy jest sens to dawac? niby pisze ze to pobudza wydzielanie hormonu wiec po odstawieniu t3 moze pomoze troche? czy lepiej zostawic juz w spokoju tarczyce i dac jej samej ruszyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Clen po T3? a tarczycy odpocząć kiedy dasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
t3 z clenem sie laczy i wiem ze po tez sie daje clen
dopóki podaje się syntetyczne t3 z zewnątrz to produkcja naturalna i tak jest zaburzona, nie zależnie od dawki jaką się przyjmuje, i żadne zmniejszanie dawek nie spowoduje, że będzie stopniowo wracała do normalności, dopiero brak danego hormonu z zewnątrz zmusi organizm do produkcji tsh. ja do tego lece gh i tak mi ktos napisal odnosnie t3, a clen to nie hormon tarczycy wiec chyba niema nic z tym wspolnego, ja tam znawca niejestem ale tak wywnioskowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ma wspólnego:) O wątrobie nie będę wspominał;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
watroba bym sie niemartwil ma dobre oslonki i wyniki robile i sa dobre.
ok jak ma cos wspolnego to wyjasnij mi jak mozesz co i dlaczego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop pytanko

Następny temat

Powazny cykl prosze o rozpiske

WHEY premium