SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3 objawy odwrotne / Czy to choroba?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam prosiłbym o opinie zanim wybiorę się do lekarza.

Jestem początkujący jeżeli chodzi o doping dlatego odradzano mi używania T3. Ja jednak stwierdziłem, że podołam i spróbowałem. Biorę od 4 dni dawki 25/25/25/50. Czuję się jak młody Bóg!:D Moje życie było tragiczne z uwagi na mój organizm. Od 3 lat zacząłem tyć, spałem po 14h na dobę i dalej byłem śpiący. Wstawałem z łóżka i po 1-2h dalej mi się oczy zamykały. Nie mogłem pracować bo najlżejsza praca mnie męczyła. Nie chciało mi się nic praktycznie mógłbym siedzieć cały czas w domu. Wychodziłem ze znajomymi i po godzinie chciałem już iść odpoczywać. Jadłem jak najęty potrafiłem zjeść dziennie : Lody Pizze Czekolady 2 obiady 10 bułek i dalej mógłbym jeść. Każdą dietę zbilansowaną kończyłem po kilku tyg okresem 'tuczenia się". praktycznie wszystko od czekoladek po pół kilogramowe orzeszki jak zaczynałem kończyłem. Od tych 4 dni wszystko się zmieniło. Jem normalnie to znaczy czuje się jakbym miał większy apetyt ale na przykład jak zjem posiłek nie ciągnie mnie aby jeść więcej. Senność zniknęła czuję się jakby mój organizm pracował normalnie idę spać około 24 wstaję 8-9 i jestem wyspany wypoczęty i wszystko mi się chce. Przestałem spać w dzień. Czy to tylko jakiś początkowy skutek? Dodam, ze po propionacie i winstrolu nie miałem czegoś takiego więc to chyba nie jest od ingerencji chemii w organizm.
Może jestem chory na coś związane z tarczycą i z tego ingerencja T3 powoduje zmiany w organiźmie. Dodam, że przez 2 dni zleciało mi 1,75kg (wody oczywiście;p)

Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2010-07-07 13:21:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Odświerzam żeby wyjaśnić kwestię wpływu clena czy w ogóle adrenomimetyków na hormony tarczycy. Wszyscy wiedzą że wpływa ale nie wiadomo OCB.
Napisałem wcześniej tak :
Adrenomimetyki (clenbuterol) wpływają na zwiększenie wydzielania hormonu tarczycy. a to nie do końca prawda.

Clen/Sally/Effi nie wpływa bezpośrednio na zwiększone wydzielanie hormonów tarczycy. Adrenomimetyki stymulują wydzielanie noradrenaliny a ta zwiększa aktywność 5 monodejodynazy która odjodowuje 4 krotnie mniej atywne t4 do bardziej aktywnej t3. W taki właśnie sposób clen zwiększa stężenie t3.
Pzdr.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
to ze woda zleci to normalne mi tyez po paru dnich zlecialo z 1,5kg, ja na t3 mam taki apetyt ze musze strasznie sie kontrolowac z jedzeniem tzn mam walke sam z soba zeby niepodjadac, z takich objawow to by bylo na tyle, jakiej energi nieauwazylem na t3 a wrecz odczowam delikatne zamulenie
ja zanim siegnelem po t3 zrobilem sobie badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakiej firmy t3 łykasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to albo fejka miałem albo na mnie nie działa t3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
idz sobie zrobic badania , w ogole ostatnio moda na t3 ktos sie doigra w koncu nie robiac badan przed cyklem to nie zabawka

Zmieniony przez - epz w dniu 2010-07-07 15:07:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja może niedługo pokaże wyniki badań wcześniej miałem hormon ft3 w dolnej granicy (trochę nawet przekraczałem) czyli jak by niedoczynność.

W ciągu pół roku trochę 2 razy stosowałem t3, raz efedrynę około 8tyg i raz gugle i cały czas szedł jod w dawce 150-300mcg czyli niby małej. Ciekawe jestem czy po badaniu coś się zmieniło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
od czekaj 2 tyg od jakichkolwiek "boosterow" tarczycy wtedy bedziesz mial wiarygodny wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet od jodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
nie wiem jak to sie ma do jodu ale marqz kiedys pisale ze po odstawieniu t3 nawet do 2tyg moze byc jeszcze podkrecona tarczyc , ja bym odstawil i dopiero zrobil badania chyba ze masz zamiar caly czas suplementowac sie jodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
mozliwe ze miales niedoczynnosc,stad jak zarzuciles t3 to sie poprawilo.robiles badania przed cyklem ?

Semper Paratus!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop pytanko

Następny temat

Powazny cykl prosze o rozpiske

WHEY premium