SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszcz na brzuchu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 40
Witam. Ostatnimi czasy sporo schudłem bo 13 kilo, BMI wykazuje że jestem w normie. Mam 175 cm i 68 kilo, 16 lat. Ale na brzuchu wydaje mi się że mam jeszcze sporo tłuszczu, a chciałem się zacząć rzeźbic, czy jest sens?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się, wystarczy eliminacja wysoko przetworzonych produktów i wprowadzenie składników o wysokiej gęstości odżywczej. Do tego ruch, jakiś sport, odpowiednio rozplanowane treningi siłowe lub z obciążeniem własnej masy ciała i sylwetka na pewno się poprawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak masz tkankę tłuszczową to redukcja = się rzeźba.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Wstaw zdjęcie to ocenimy . Masz 16 lat wiec wystarczy więcej ruchu i odpowiednie odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 40
kajtekkox
Witam. Ostatnimi czasy sporo schudłem bo 13 kilo, BMI wykazuje że jestem w normie. Mam 175 cm i 68 kilo, 16 lat. Ale na brzuchu wydaje mi się że mam jeszcze sporo tłuszczu, a chciałem się zacząć rzeźbic, czy jest sens?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Kosci , tłuszcz i skóra . Musisz zacząć trenować bo tak to nic z tego nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 40
Zdjęcie





Zmieniony przez - kajtekkox w dniu 2018-05-17 22:38:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Jest tego tłuszczu nie tylko na brzuchu . Trenujesz coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 40
Pogrywam w koszykówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 40
Myślisz że musze jeszcze schudnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Siłowo trenujesz coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 40
Muszę ćwiczyć, okey, na siłowni ćwiczę 3-4 razy w tyg. A jak się odżywiać, schodzić z wagi czy przeciwnie i iść w masę mięśniową?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie badania do diety?

Następny temat

Lody - jak to na prawdę jest?

WHEY premium