SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fat... tluszcz na brzuchu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1646
Witam. mam 14 lat i mam tluszcz na brzuchu. Co mi poradzicie posiadam hantle do 10 kg + gryf i odciazenie 25 kg.
Dziennie zjadam 3/4 posilki
Sniadanie : 3 kawalki chleba pszennego z serem/ serem topionym hohland
Nieraz biore do szkoly kanapki.
Obiad ; to co mama zrobi :P
Kolacja: Wiec tak. Kolacji wzasadzie niejem . Bo niejestem glodny . Starcza mi to co zjem w dniu do rana .

Prosil bym czwiczenia lub diete

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 14

Waga: 44

Wzrost: 155

Obwód klatki: 65

Obwód ramienia: 26

Obwód talii: -

Obwód uda: 40

Obwód łydki: 30

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: szkola

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: w-f 6 godzin w-f tygodniowo + w wtorki sks 1 h ,

Odżywianie: Wywalilem smieci ograniczylem slodycze

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: zdrowy jak ryba :P

Preferowane formy aktywności fizycznej: Od 8:00 jestem w szkole i wracam o 14:30 I RESZTE CZASU MAM WOLNE

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: -

Stosowane wcześniej diety: mniej slodyczy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
14 lat
wzrost 155cm
czy chcesz jeszcze urosnac? Bo jak tak to nie radze sie odchudzac. Ba radze w ogole zminic ta diete co masz, bo to tragedia.
chlopaku wchodzisz w okres najwiekszego rozwoju, najszybszego wzrostu a ty swojemu organizmowi dostarczasz tyle jedzenia co 5 letnie dziecko.
zacznij jesc zdrowo, zdrowe jedzenie nie tylko polega na odrzuceniu slodyczy, i prostych cukrow oraz wszelkich "smieci" To rowniez jedzenie zdrowych produktow w odpowiedniej ilosci, ktora zaspokaja twoje potrzeby. 5-6 posilkow dziennie zawsze poracja bialka, zdrowych pelnowartosciowych zrodel weglowodanow i zdrowych tluszczy.
bedziesz jadl, bedziesz sie ruszal , bedziesz rósł, a z czasem zgubisz nadmiarowy tluszcz.
bedziesz robil to co robisz a skonczysz jako gruby łysiejący przedwczesnie facet z chorym sercem.
Poczytaj generalnie.
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta podczas treningow na siłowni oraz MMa

Następny temat

prosze o pomoc w diecie

WHEY premium