SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybko pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1201
Witam wlasnie proboje sobie zrobic strzal i biore strzykawke igle nabieram 2ml omki+prolo biore igle 0,7 30mm wbijam odciagam tloczek lapy troszke lataja i na poczatku bombelki a potem krew gesta ciemno czerwona no to ja pyk wyciagam strzykawe no i mam teraz przed soba ta strzykawe z sokiem i krwia i co mam zrobic? bo chce to dzisiaj wbic. wylac krew a reszte soku wbic? czy wbic razem z krwia prosze kompetentne odpowiedzi dZieki

Karany za niewinnosc..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1201
Ale panowie w zyciu bilem 30 propa z 40 prolo troche deci no i pierwszy raz omo , wiec nie myslcie ze dopiero sie za to biore he he ..
pozatym gibon masz zupelna racje , bo odciagnelem tloczek byly bombelki ale dopiero po jakis 7 sekundach zaczela wtlaczac sie krew (zawsze czekam 10 sek) i wiadome troszke sie ta igielka ruszala wsrodku.. wiec myslisz ze to naczynko a nie zyla Gibon?

Ps. zmierzylem udo jak stoje i wymiar polowie drogi miedzy kolanem a miednica jest 59cm i bf nie oszukujmy sie jest dosyc dosyc.. wiec co polecasz gibon masz jakas rade?

Zmieniony przez - Automic_Shit w dniu 2011-01-24 08:14:30

Karany za niewinnosc..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
przecież to Twoja krew ,więc jaki problem???wbijasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1201
nie zmieniac igly ? wbic znowu ta sama? zmienic tylko miejsce czy tez noge?

Karany za niewinnosc..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13653
igle to bym raczej zmienil

"...co cie nie wzmocni to z pewnością zabije..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym caly pistolet zmienil bo terazjak zaciagniesz to juz nie bedziesz wiedzial czy krew poleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29261
mi sie to nie zdażyło ale ziomkom jak krew poszła to nie wbijali tego,dawali nowego strzała, czemu nie wiem,

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
jeżeli ma cały sok zabarwiony krwią to tak jak Grzegorz pisze,lepiej zmienić
bo nie będziesz widział czy znowu nie wbiłeś w żyłkę(choć trzeba mieć dużego pecha żeby dwa razy pod rząd wbić )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1201
Juz wbilem po czym poznam ze wbilem sie w zyle? odciagalem z krwia i lapy drzaly no ale narazie tylko kopyto boli

Karany za niewinnosc..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie o tym pisze

Czasem wystarczylo by troche wyciagnac igle i zrobic przekierowanie pod innym kontem.

Ale widac ze swiezynka jestes wiec ja bym naladowal nowy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak noga nap.ie.rd.ala to wiesz ze zyjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1201
ku*** zmarnowalem z 0,4 cm soku bo wylalem nadmiar krwi z pistoletu i poszlo 1,5cm ;I ***owo

Karany za niewinnosc..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[*] ODSZEDL VADIM [*]

Następny temat

Pomocy Pytanie: Czy już czas?

WHEY premium