SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybki powrót do formy po chorobie nowotworowej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1601

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 685
To nie jest ściema i nie jestem głupi. Rak to nie wyrok po którym już nigdy nie można sięgnąć po ssa. Wyzdrowiałem, zostały tylko bakterie które niedługo wytępię i znów będę mógł normalnie trenować.
Temat myślę wyczerpany, dostałem odpowiedź, jak będę gotowy, polece enana solo 8 miesięcy e4d na spokojnie z dobra dieta i treningami i będzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Nie jesteś dzieckiem to wiesz co robić .
Napisz coś więcej o chorobie . Co za nowotwór , jakie objawy , jak leczony itp? Chyba ze nie chcesz to Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
no właśnie, J/W może jak już powiedziałeś o tej chorobie nowotworowej którą przeszedłeś to coś wiecej byś napisał Widziałem ludzi z nowotworami na oku czy uchy Gdzie wydawało sie to pierdoła a nie było Wiesz co ja proponuje iść do lekarza prowadzącego onkologa Chyba że masz już zakończenie leczenia i do poradni nie chodzisz Tu chłopaki ci mogą doradzic bardzo inteligentnie co do wyboru środków czy ich brania Ale wez pod uwage jednak przeszedłeś chorobe nowotworową i ingerencja takimi lekami może zaszkodzic (może, nie musi) nie jestem specjalista Masz jeszcze swoje lata przemyśl z głowa to Doping nie zginie, dowiedz sie cos wiecej i wtedy myśl A teraz musisz sie pogodzic ze w sezonie bedziesz wygladał jak p***... ale pamietaj masz serce do walki i życze ci dużo zdrowia bo troche widziałem chorych i wrodzinie też mam I jeszcze raz napisze nie myśl o dopingu bez konsultacji z onkologiem Szkoda życia a miecha czy dwa jeszcze dasz rade
2

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 685
Wykryto u mnie wczesne stadium glejaka mózgu, całe szczęście mialem znajomego który zajmuje sie leczeniem holistycznym i sam się odratowqł z glejaka, glejak to nowotwór mózgu.
Przeszedłem na dietę keto, dodatkowo zastosowałem protokół na odtruwanie z metali ciężkich, duże dawki niacyny i dożylnie witaminy c. Stosowałem też srebro koloidalne, wyłączałem ruter na noc. Po 3 miesiącach nie było śladu glejaka ale zlapalem pasożyta prawdopodobnie gdzieś w tajlandi jak jadlem brudne jedzenie z ulicy po którym chodziły muchy. Teraz zacząłem protokół na wodzie utlenionej bez dodatkow, ktopla na szklankę wody codziennie trzy razy i zwiększać o kroplę każdego dnia. Piołun do picia oraz Ostropezt, dodatkowo wrzucę jeszcze antybiotyki od lekarza ale już po ziołach i wodzie utlenionej zacząłem wymiotować i często się wypróżniać co świadczy o tym że pozbywam sie pasożytów.

Lada dzień wrócę do treningów i przejdę na dietę masową ale tym razem czystą, czyli unikanie produktów przetworzonych i cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
nie obraź się , ale Twoje leczenie wygląda jakby leczył Cię inżynier Zięba. Czy miałeś potwierdzonego glejaka przez lekarza i czy lekarz cię w ten sposób leczył?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 685
Tak był zdiagnozowany, wykryto tomografem z podaniem kontrastu. Po powrocie z tajlandi bylem badany jeszcze raz i nic nievwykryto, obawiałem sie ze jest nawrót ale okazalo się ze to pasożyty.
I tak nie ufam medycynie rockefellerowskiej, konwencjonalnej trującej ludzi i zbijającej na tym kasę, ufam takim autorytetom jak Zięba i leczenie alternatywne, gdybym stosował się do wszystkich zaleceń lekarzy i nie skorzystał z tego co miała do zaoferowania medycyna holistyczna to wvtej chwili leżał bym dwa metry pod ziemią a nie odpowiadał na Twój komentarz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30878
Ja bym se poleciał przez te pare miechow ba sucho jak.pamiec mięśniowa zacznie działać wiec powinienes minimum czesc odbudować.Zdrowa dieta trening regeneracja i za pare miesięcy jak bedzie juz znaczna poprawa po zrobieniu badan wejść Sobie na enen solo przez pare miesięcyGratulacje za postawe niejeden by sie załamał a ty masz wole walki


Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2020-05-12 10:05:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 685
Dzięki za miłe słowa. Zdawałem sobie sprawe że jestem zbyt młody by iść do ziemi. Intuicja mi podpowiadała że warto sięgnąć po alternatywne metody leczenia ale nie bagatelizować tego co do powiedzenia mają lekarze.
W sumie racja, powinienem na sucho polecieć te 3 miesiące, pewnie będę rósł tak jak na koksie jak pamięć mięśniowa zacznie działać. W tej chwili te małe wymiary które mam to nie mój naturalny stan więc powinno lecieć szybko. Dzięki za rade.






Zmieniony przez - DoktorX w dniu 2020-05-12 10:22:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Miałeś glejaka mózgu, stwierdzonego jak sam piszesz i wyleczyłeś się sam Przepraszam za przekleństwo ale pozwolę użyć sobie słów NO k***A NIE WIRZE Myślałem że jesteś normalny no ale przepraszam poziom inteligencji poniżej przeciętnej I nie chodzi o to że chce cie obrazić, najpierw piszesz że miałeś raka i chcesz brać doping, teraz piszesz że był to stwierdzony glejak mózgu Człowieku masz marne pojęcie o chemii czy biochemii piszesz pierdoły o wodzie utlenionej 1 kropla 3 razy dziennie na szklankę wody Co ma dać ci woda utleniona?
1

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30878
Kolego ja znam u Siebie podobny przypadek ziomek mial nowotwór jądra i mial chemie która z niego zrobiła wraka i zaczal sie leczyc naturalnymi metodami i ku zdziwieniu wszystkich rak sie cofnąl od tej pory minęło 10lat i ciężko to wytłumaczyć ale takie przypadki siw zdarzają.Pracuje w nl i mam tu ziomka co wyleczyl sie z nadcisnienienia i cykrzycy warzywkami takze czasem ciezko cos wyjaśnić ale takie rzeczy sie zdarzają.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cypionat dna lab

Następny temat

Po cyklu - nerwica - a płodność co dalej robić ?? pomocy

WHEY premium