SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do formy !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, miałem ostatnio przerwę w treningach, ponieważ skręciłem nadgarstek i chciałbym powrócić do formy z przed wypadku.
Na sfd czytałem, że pewien user brał na powrót do formy 5 strzałów propionata 50mg e2d. Czy po czymś takim trzeba się odblokować ? ?
Nie chodzi mi tu o zdobycie masy , tylko nabrać chęci do treningów i przywrócić rekordy siłowe.
Pozdrawiam ! Sogi będą !

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 80

Wzrost: 178

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: 85

Obwód uda: 62

Obwód łydki: 43

Staż na siłowni: 2.5

Ilość spożywanego białka: ...

Ilość spożywanych węglowodanów: ...

Ilość spożywanych tłuszczów: ...

Opis przebytych cykli sterydowych: zeroo

Trening: split 4x w tyg

Cel cyklu: powrót do formy

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: ...

Poziom BF%: 10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): --

Stan zdrowia: idealny

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: porost

PPM podstawowa przemiana materii: ---

Wyciskanie leżąc (MAX): 120

Martwy ciąg (MAX): 150

Przysiad (MAX): ---
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3218
kup sobie kreatynke ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
pomysł bez sensu zupełnie,zacznij powoli trenować,dołącz suplementacje wróć do formy potem myśl o saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chcę kreatyny , nie działa na mnie. Chciałbym spróbować saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
jw, kup sobie jakąś kreatynę i tak samo szybko wrócisz do formy. 5 propa to nawet nie poczujesz, albo tylko troszkę.

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
j/w pomysł bez sesu wznow trening daj suple i z czasem jak bedziesz chciał to zrob normalny cykl a nie takie cos jak teraz

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda szczałów

jesli moge cos polecic a narzekasz na kreatyny polece ci M-STACKA z Universala da ci siły i checi na pewno mi dał i byłem bardzo zadowolony. powinien cie pozytywnie nakrecic jesli masz dobrze uregulowana gospodarke hormonalna

Zmieniony przez - MetalMind w dniu 2009-12-01 22:22:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajjj tam panowie... lepiej jakby ten powrót był z lekką nawiązką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
lepiej powrocic bez saa i potem udezyc

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
5 propa nic Ci nie da, poczujesz lekki skok libido i tyle. więcej tutaj zrobi dobry stack przed treningowy.

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
tak jak wyzej walnij sobie cykl na krecie a jak wrucisz do formy to wtedy dopiero kuć dupe NIECH MASSA BEDZIE Z TOBĄ :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCYYY

Następny temat

co wziąść na podtrzymanie???

WHEY premium