SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do formy (foto)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Witam. Chciałbym wrócić do formy ponieważ ostatnio się zapuściłem (poważny uraz piszczela+wakacje=tłuscioch), na forum nowy nie jestem więc prosze was o nie kierowanie się LPA ponieważ korzystałem z innego konta do którego ostatnio zgubiłem meila jak i hasło.Do rzeczy... Rok temu zrobiłem cykl na metanabolu wyniki siłowe 140kg klatka martwy 180kg a w pasie 89cm... teraz chciałbym wziąć się za siebie z racji czasu jaki posiadam i jestem gotów zrobić jakąś relacje od grubasa do colemana :P koniec żartów.

1. WIEK: 22
2. WAGA: 92
3. WZROST: 192
4. WYMIARY:
-biceps: 42cm
-klatka: 117cm wdech/110cm wydech
-udo: 58cm
-talia: pod pępkiem mam 97cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: pol roku temu cwiczylem 2 lata bez przerwy teraz od 3 miesiecy
6. DIETA:
-białko: 3g
-węglowodany: 5g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: metanabol
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: rzezba + 2-3kg dobrej masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: rok
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):jak widac
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140kg
-martwy ciąg: 180kg wyniki po cyklu 6 miesiecy
-przysiad: 70-80-90-100kg serie

celem cyklu jest rzeźba i z 2-3kg ładnej masy chciałbym po prostu popracować nad jakością mięśni ale też żeby z pasa troche zleciało (dołożyłem 3 razy w tygodniu 1,5h rowerka przy tetnie 130 w moim przypadku nie ma nic lepszego na zrzucanie masy wiem to z doświadczenia) myślałem nad cyklem

1-8 prop bałkan e2d
2-8/9 wino bałkan 40mg ed
24 tabsy cloma

Co myślicie o czymś takim? najbardziej chciałbym pozbyć się paru cm w pasie zeby to lepiej wygladało i ten nogi...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Z taka "forma" o SAA nie myslalbym co najmniej przez 3 lata. Masz mnostwo podstaw do ogarniecia i duzo czasu, zeby wziac sie za siebie i doprowadzic do przyzwoitego stanu na sucho, bo teraz wyglada to, jakbys w zyciu nie byl na silowni tylko caly czas nawalal w Warcrafta, bez urazy. Ale zrobisz jak chcesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
nie zmiescilo sie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699828
najpierw zrzuć sadło ,potem myśl o SAA
w innym wypadku szkoda towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
dieta i dobra suplementacja ogolnie to zbij wage popraw definicije czyli redukuj i wtedy mozna z glowa myslec o masowaniu, saa bym odpuscil

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
ile kg mam zrzucic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699828
nie patrz na wagę tylko w lustro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
albo na wymiary. 90 w pasie byłoby si?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Przy tej wadze 85-87. 89 miałem przy 99kg. A to i tak nie był szczyt bo się opierdzielałem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
;o w 1 miesiac moglbym to osiagnac nastawiajac treningi typowo na redukcje? 4 razy w tyg? wiem ze to sprawa diety i treningow ale czy jest to mozliwe? bo gdybym zszedl do 87cm to polecialbym prop z meta na zime.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz odplaj kreatyne i zacznij robić aeroby i zejdz do tych 90 w pasie
jakieś spalacze coś przed treningowego, białko i więcej nie trzeba
pokombinuj z dietą co bedzie dla ciebie dobre

SAA to nie rozwiązanie na poprawe sylwetki

jak już osiągniesz cel wyrzej pomysl o jakimś propie i clenie na przemian z ECA/albo jakieś spalacze.

dalej już sie pomyśli ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
nie rozumiem po co mi doradzasz kreatyne? na zbicie masy trzeba po prostu spalac opone i obciac wegle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawienie definicji wyzylenie

Następny temat

testowiron 250 i sustanon 250 pakistan

WHEY premium