SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szum w uszach (szumy uszne)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
eh, ale czy możliwe jest że to dzwonienie ustąpi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
eh, ale czy to dzwonienie ustąpi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1040
Jeśli coś uszkodzone jest to wątpię. Może też przejść samo ale mimo to jutro do Laryngologa idź...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
oj, nie...
dlaczego akurat mi to się musiało przytrafić? żadnemu z moich znajomych nic teraz nie dzwoni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1040
A dlaczego Kaczyński został Prezydentem RP?
Widocznie masz słaby układ narządu słuchu, lub stałaś najbliżej głośników.
Takich problemów było tu sporo przez głośną muzykę. Jeśli chcesz wiedzieć na czym stoisz to idź do tego Laryngologa. Pzdr..

Zmieniony przez - Fabriccio w dniu 2009-08-02 14:04:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Byłaś u tego Lekarza jak pisałem? Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Tez mam szum/pisk w lewym uchu od 4 miesiecy;/ Powoli przechodze badania i nic nie wykazuje. Na zagranicznych forach pisze sie duzo o wplywie aspartamu ma szumy uszne. Jako ze ja pilem dosc sporo red bull'i zero i pepsi max odstawilem ostatecznie te trunki. Zoabczymy czy cos to pomoze. JAk tak dam tu znac.

Zastanawiam sie tez czy wykopac z diety odzywke bialkowa,(a moze zamienic na NAtuarl Whey Concentrate olimpa, niby nie ma dodatkow i slodzikow??) w koncu one zawieraja wiele innych slodzikow i dodatkow



Zmieniony przez - kris4real w dniu 2010-04-20 23:35:58

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Mi laryngolog nadal duzo nie pomaga. Jak ostatnio mu powiedizalem od czego to moze byc to sie oburzyl i powiedizal mi zebym za duzo nie czytal bo bede dostane nerwicy. Tej Pani wiec juz podziekujemy. Poczytalem troche badan anglojezycznych, ktore mam nadzieje pomoga mi znalesc powod szumow. Skumulowalem przyczyny i jedna pasuje do moich objawow. Moze sie tu komu przyda:

Jezeli szumi w uszach/uchu to dwoma rekoma popchnijcie swoja szczenke do tyl a glowe do przody (tak mozna sprobowac z czolem) Jezeli zmienia sie dzwiek, jego tonacja itd, przyczyna moze byc artropatia skroniowo-żuchwowa i niewspolosiowosc kosci szczeki

sory za odswiezanie ale raczej nie warto zakladac nowego tematu

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2010-06-10 11:04:06

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5391
Ja od 2,5 roku mam problem z szumem. U mnie jest o tyle źle, że oprócz szumu mam jeszcze niedosłuch na poziomie 25-35 dB na niskich tonach. Byłem u kilku laryngologów i każdy co innego.

Miałem w związku z tym:
- prostowaną przegrodę nosową i wyciętą małżowinę nosną
- przedmuchiwanie nosa
- robiony tomograf komputerowy skroni - nic nie wykazało
- audiogram kilka razy i caly czas prawe ucho ma niedosłuch (z czasem ten niedosłuch sie pogarsza :/ na początku było ok. 15-20 dB a teraz już do 35dB dochodzi)
- skierowano mnie na rehabilitację (laser i jonoforeza z żelem x10)
- dostawałem leki na poprawienie krążenia krwi w mózgu, jakieś krople, witaminy z grupy B itd i NIC.

I nic, nic nie pomogło. Ani na szum uszny, ani na niedosłuch. Martwi mnie to, bo obawiam się, że jeśli nadal tak będzie to mogę całkiem ogłuchnąć na te ucho. W piątek idę do kolejnego laryngologa prywatnie, podobno dobry fachowiec. Spotkał ktoś się z czymś podobnym??

Szczupakiem być....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
Cześć. Mój problem szumów pojawił się 30 sierpnia wieczorem 2012r. i trwa do dziś. Odwiedziłem szpital na oddziale laryngologii pod opieką pana ordynatora. Byłem u 2 laryngologów prywatnie i u jednego renomowanego otolaryngologa z mojej okolicy. Zjadłem tonę leków i nadal je łykam, a nóż widelec coś pomoże. Już się trochę przyzwyczaiłem do tego, że już mam taką przypadłość i finał. Gro osób na świecie ma o wiele gorzej niż ja więc nie narzekam. Widać Bóg chce sprawdzić mój charakter, więc Mu go przedstawię. Mogę przegrać farmakologicznie ale charakter musi zostać na swoim poziomie i przyzwyczaję się bo żyć muszę, mam 22 lata i nie jestem z tym sam bo znam osobiście ludzi, którzy żyją z szumem po 20 lat i dłużej. Życzę powrotu do zdrowia, a jeśli nie to walki charakteru z chorobą i zwycięstwa. Pozdrawiam!

nie ma lipy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wlosy-czy modne?

Następny temat

rozwalone kolano

WHEY premium