SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szum w uszach (szumy uszne)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 589
Dzięki ,,mar00"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1499
Nie ma sprawy ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 151
U mnie szum w uszach wsytępuje od sierpnia 2007,od tej alergii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47
Od jakiej alergii?? Można coś bliżej na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 151
Hmm w dziale uroda w temacie Witaminy,tabletki,szampony,odżywki na wypadanie włosów więcej o tym pisze.Zapraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
odgrzeje troche temat
czy nadal masz te szumy??
bo mi się właśnie zaczęły, nie wiem czy to to ale warto przeczzytać
http://www.ichs.pl/16525.dhtml
pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Hey mar00.
Widze że temat masz rozpracowany dość mocno i że jesteś pacjentem tego instytutu. powiedz czy czujesz poprawe jeżeli chodzi o Twoje dolegliwości, czy wykryto w tym czasie powód Twoich dolegliwości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1499
Tak, jestem pacjentem tego Instytutu, jednak moje problemy z uszami zaczęły się już dawno temu, zanim jeszcze trafiłem do IFPS. 13 lat temu miałem operację prawego ucha, do ok. 18 - 19 roku byłem pod opieką szpitala dziecięcego, jednak potem musiałem przenieść się do innej placówki (pod stałą opieką będę musiał być do końca życia, co poradzić ) . Mogłem do innego szpitala, ale dowiedziałem się o istnieniu IFPS. Jak dobrze pamiętam lekarz rodzinny dał mi skierowanie, zapisałem się w Instytucie i od tej pory jestem pod ich opieką. Co do samej opieki, to generalnie jest ok, chociaż mogę mieć pewne zastrzeżenia. Kilka miesięcy temu miałem mały zabieg drugiego ucha, na który zostałem skierowany przez profesora Skarżyńskiego. Uznał on, że to ucho trzeba w przeciągu kilku miesięcy poddać zabiegowi, żeby utrzymać je w pełnej sprawności i żeby nie zaczęło się z nim coś gorszego dziać. Natomiast na rutynowej kontroli lekarze w IFPS nic takiego nie sugerowali. Jest tu możliwe, że doświadczone oko profesora dostrzegło coś, co tamci lekarze zauważyliby dopiero w nieco późniejszej fazie, no nie wiem. Ogólnie rzecz biorąc większych zastrzeżeń nie mam. Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych (jak i być może najlepsza) tego typu placówek w Polsce. Jeśli masz jakiś problem z uszami możesz się zarejestrować w Instytucie i sam się przekonać czy Ci będzie odpowiadać opieka zatrudnionych w nim lekarzy, zawsze można zrezygnować i przenieść się gdzieś indziej .

Zmieniony przez - mar00 w dniu 2008-05-15 22:48:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Ok ale z tego co rozumiem Twoje problemy z uszami to coś więcej niż szumy uszne. Zastanawiam się po prostu czy w moim przypadku jest sens sięgać tak daleko skoro na każdej stronie internetowej o tej tematyce najlepszą radą jest cyt. "najlepiej jest przyzwyczaić się do tego" lub "trzeba nauczyć się z tym żyć". Jezeli jesteś pacjentem Instytutu to czy wiesz może że takie szumy uszne też są tam leczone czy po kilku wizytach lekarze mówią musi nauczyć się Pan z tym żyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1499
Na szczęście szumów nie mam, taki mały plus moich przygód z uszami . Co do leczenia szumów usznych w Istytucie, to niestety nie mam pojęcia, jak ono wygląda. Na pewno je leczą, jak i każdą inną chorobę uszu, ale szczegółów nie znam. Jeśli jesteś z Warszawy, to po prostu weź skierowanie od rodzinnego, zapisz się w IFPS i sprawdź osobiście, jak radzą tam sobie z tym problemem .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wlosy-czy modne?

Następny temat

rozwalone kolano

WHEY premium