SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znowu szumy w uszach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Pisałem tu kiedyś o moim problemie i napisze jeszcze raz bo troszke się zmieniło. A mianowicie od około 4 miesięcy mam szumy w okolicach uszu/skroni. Są to szumy coś jak się wyłączy w TV głos to wtedy taki pisk słychać. Byłem wiele razy u laryngologa na badaniach powiedział ze to na pewno nie wina uszu. Miałem zawsze troszke wysokie cisnienie (około 140/80-90) jednak lekarka powiedziała ze to za mało na takie szumy. Nawet w ciągu tych 4 miechów na sekunde nie przestało mi szumieć w dzien w nocy ciągle to mam, ciężko mi spać ciągle mi się coś śni każdej nocy mam jakieś sny nie wiem od czego to jest, nikt nie wie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2175
mój brat miał podobne dolegliwości, jednak u niego rozpoczeło sie to po tym, jak stal na dyskotece przy glosniku. chodzil po roznych laryngologach i niestety zaden nie potrafil mu pomoc ale diagnoza byla taka ze to z pewnoscia bylo naruszenie sluchu. to bylo juz pare lat temu i dzis moj brat juz nie narzeka, ale nie wiem czy mu to ustapilo, czy po prostu sie do tego przyzwyczail. przepraszam, ze cie zbytnio nie pocieszylam...

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedz Karolinko. Otóż mam podobne, zawsze lubiłem słuchac muzyki na słuchawkach. I zaczęły się te szumy gdy około 3 miesiące słuchałem bardzo ale naprawde bardzo głośno muzy w słuchawkach. I sądziłem ze cos rozwaliłem w uszach ale laryngolog nic nie powiedział... Spytaj brata czy mu przeszło jak nie słuchał głośno muzy czy się przyzwyczaił bo ja miałem takie dni ze potrafiłem 6 godzin na słuchawkach muzy słuchac dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedz Karolinko. Otóż mam podobne, zawsze lubiłem słuchac muzyki na słuchawkach. I zaczęły się te szumy gdy około 3 miesiące słuchałem bardzo ale naprawde bardzo głośno muzy w słuchawkach. I sądziłem ze cos rozwaliłem w uszach ale laryngolog nic nie powiedział... Spytaj brata czy mu przeszło jak nie słuchał głośno muzy czy się przyzwyczaił bo ja miałem takie dni ze potrafiłem 6 godzin na słuchawkach muzy słuchac dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2175
mówi, ze on sam juz do konca nie wie, że troche mu na pewno przeszlo w stosunku do tego co bylo na poczatku, ale ze to jest tak, ze on zrezygnowal toalnie ze sluchania muzyki na sluchawkach i raczej w ogole juz glosno nie sluchal, bo bardoz sie tym przejal i caly czas ma uszy wrazliwe. mowi ze sa takie dni, kiedy jeszcze slyszy taki delikatny pisk jak jest np cicza w nocy w domu, ale ze to juz nie jest tak nasilone jak kiedys.

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moze ktoś miał podobny problem.

Następny temat

Antybiotyki a alkochol

WHEY premium