SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukala - dieta tluszczowa

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Klejcun cholera wie czego sypią do tych parówek-także myślę, że jednak jadłeś węgle-nieświadomie. Może to po parówkach.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Dodam jeszcze ze bralem tez ECA

Pozdrawiam.

****** Doradca w dziale Doping ******

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Gdy byłem w ketozie zupełnie bez węglowodanów, to na treningach nie mogłem w ogóle się napompować, mimo solidnego treningu mięśnie nie puchną, chociaż "kable" wyłażą.Ale gdy zacząłem wrzucać setkę węgli, "pompa" się pojawiła.Za to na żadnym etapie treningu nie ma jakiegoś gwałtownego spadku siły, najwyżej zwykłe znużenie.Można np. po siłówce kontynuować bez problemu aeroby.co do siły, to dopiero jestem na etapie odbudowy, ale postępy wskazują na to, że gorzej na pewno nie jest.
po treningu najpierw wrzucam antykataboliki (BCAA, glutamina), aminokwasy kompleksowe i izolat serwatki, witaminy i minerały, a za pół godziny normalny posiłek, czyli tłuste mięso i warzywa.Wszystkie węgle (tzn. 500g ziemniaków) zjadam przed treningiem w 3-4 posiłkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
yhy...spoko..dzieki za odp...
sam mysle nad przejsciem na tluszcz za jakis czas, ale jakos kurczeu nie moge sie przekonac do tych wszytstkich powiezi w miesie (bleeeeee)...no chyba ze kuraka bede popijau oliwa z oliwek ale to juz bedzie troche hardcore...



misOO
*** Gróbas w Suplementacji ***
いたしました

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
panowie, tak jak pisał crash, stosując dietę tłuszczową mozna zauważyc niezłe efekty - to nigdy nie ulegało wątpliwości. Fizjologiczne mechanizmy tego zjawiska zostały omówione dokładnie w jednym pierwszych postów - "Dieta tłuszczowa". Obawiam sie tylko jednak, że wiekszosć z Was nie będzie w stanie tak długo ciągnąć tej diety jak Crash (po prostu do tego wymagana jest naprawde silna motywacja). Osobiscie znam chłopaka który ścisle stosuje sie do zalecen Łukasza (jada poprzerastane karkówki i frytki zaleawne śmietaną) - jak na razie wiekszych efektów nie ma, ale z pewnoscią w miare kontynuowania tej diety będzie systematyczna poprawa. Ktoś kto chce spróbowac tej diety musi byc konsekwentny i stosowac ja przez wiele miesiecy, dlatego powinniście sie zastanowic czy zaakceptujecie taki sposób żywienia. W przeciwnym razie efekty będą opłakane.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
wiadomo...sam czytauem tamtem post o diecie tluszczowej (bodajze byua tam niezla konwersacja miedzy Toba a Biniem) i zdaje sobie sprawe ze efekty nieporzadane moga byc wielkie jesli sie nie zastosuje do schematu...

Darku a mogbys powiedziec czy po odstawieniu tej diety mozna przywroocic tempo metabolizmu ? zeby nie zrobic sie ENDO z ekto po takim zabiegu ...jakby mialo wygladac takie przejscie na diete ww-bialkowa ? bez konsekwenci obrosniecie w tluszcz ?


misOO
*** Gróbas w Suplementacji ***
いたしました

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
oczywiscie, że tempo metabolizmu po pewnym czasie wróci do norm. W momencie zwiększania podazy węglowdanów, bedziemy jednak odczuwać dosć silne łaknienie (zwiazane ze zmniejszaniem sie poziomu ciał ketonowych i silną aktywacją neuropeptydu Y w mózgu). Nalezy wtedy solidnie się pilnowac. Jeżeli ktoś zamierza stosowac diete tłuszczową, to najlepiej robic to przez kilka miesiecy. Myśle, jednak, ze na lato nie jest to najlepszy pomysł. W wyniku zwiekszonej temepratury otoczenia nasz organizm nie wykazuje zbytniej ochoty do spożywania potraw tłustych. W wyniku zmniejszonego łaknienia, mozemy powodowac pewne niedobory odzywcze.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tak..jak juz to na zime...


misOO
*** Gróbas w Suplementacji ***
いたしました

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Na poprzerastane karkówki bym się nie skusił, ale jajka smażone z kiełbaską czy frytki ze śmietaną czemu nie

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4875
A ja mam pytanie co do hormonow na diecie tluszczowej. Czy mozna zauwazyc lekkie "zachwiania" przy rozwoju? Tzn. mam na mysli brak popedu i bole w sutkach. Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawki

Następny temat

najlepszecykle

forma lato