SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkolne jedzenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 586
Witam chciałbym się spytać dowiedzień poprosić o radę :) Jak moge jeść w szkoel co mam ze soba brać najlepiej jakie kanapki i z czym je robić i co do tego dodawać jakiegoś banana czy coś prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 466
Zbudujesz jak będzie się zgadzać z kaloriami i makro :) ale na chlebie z tym było by ciężko ale się da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 466
Możesz w pojemniku przygotować ryż z kurą i jakieś warzywa. A kanapki to polecam ciemne pieczywo z chudym mięsem + warzywa np. sałata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 586
A ile może mieć taka kanapka Bułka pszenna plaster szynki ze sklepu pomidorek czy moge np wziąć sobie takie 3 kanapki do skl do tego zjeść z 2 banany ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 466
Musisz policzyć kalorie tych kanapek i wliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Jak to wyliczysz i dodasz inne posiłki to wtedy wszystko ci wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2379
Ja aktualnie biorę:
140g chleba razowego
50g łososia norweskiego (wędzonego)
80g pomidorków
dodatkowo jakiś owoc

Zmieniony przez - Jumpers w dniu 2014-03-03 23:07:34

Zmieniony przez - Jumpers w dniu 2014-03-03 23:10:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 343
do szkoły możesz sobie nosić każde jedzenie jakie jesz w domu ;) pakując je wcześniej np w pojemniki
ale najważniejsze!
najpierw oblicz sobie swoje dzienne zapotrzebowanie i ułóż dietę ;)
jak ją sobie już ułożysz to sobie będziesz wybierał co brać do szkoły ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2379
No oczywiscie, ale najlepszym chyba rozwiazaniem bedzie chleb + dodatkowo cos do tego. Łatwo przygotować a to na pewno jest najistotniejsze dla kolegi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 586
Mam dość spory problem z tą dietą bo jestem taki że ważywa mało trawie nie nawidze ich poprostu jedyne co z nich jem to pomidor ogórek salata i marchew inne rzeczy jakoś nie przechodza mi przez gardło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2379
No to różnie dopasowuj warzywa do posiłków, raz ogórek, raz pomidor - wszystko zależy od Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 466
Jak nie trawisz innych warzyw to nie musisz ich jeść na siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 343
ułóż sobie taką dietę która będzie CI smakować i będzie dobrze zbilansowana, nie widzę problemu żadnego
Ja np. na wyjazdy biorę sobie do pojemników Ryż+piersi z kurczaka+warzywa
lub jajecznice + chleb
lub rybę+ryż i warzywa

nie widzę różnicy że lepiej brać kanapkę zamiast ryżu z kurczakiem w pojemniku ;]

PS
a tak na marginesie na samych kanapeczkach nic nie zbudujesz

Zmieniony przez - fisher1231 w dniu 2014-03-04 14:48:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szejki białkowe

Następny temat

Hormony.

WHEY premium