SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szewska klatka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 106129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16042
Na Basen juz chodze od jakis 2 miesiecy.Jakim stylem pływasz?? Ponadto tez trenuje na siłowni w naciskiem na klatke , szczególnie gorne partie.
Po jak dlugim czasie zauwazyles efekty swojej pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Ale chodzi Ci o wygląd? Oj nie wiem nie chce klamac... Ja zaczałem w 6 klasie tak lekko. Teraz mocniej, ale ja klade nacisk na co innego;p klatka sama przyjdzie. Duze masz "wgłębienie?

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16042
Ja nie mam wgłębienia tylko mam kurczenie wiem jak to nazwac , no moze mem wgłebienie , całą górna czesc mam jakąs dziwna w okolicach obojczyków szczególnie. Moze nie jest to szewska klatka ale cos z nia jest nie tak , i myslalem ze moze masz jakies fajny zestawik cwiczen na klate ale widze ze raczej nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2527
Witam, jesli dolna czesc mostka (dlugosc okolo 5cm) jest polozona nieco nizej od gornej czesci mostka to jest wlasnie lejkowata klata? Jak przejade palcem po mostku to mam lekki skos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1828
Ja mam wgłebienie w klatce, cwicze zeby zabudować to ale czytam i padly jakied odpowiedzi ze mozna sobie to nawet pogorszyc... cwiczenie złe jakie to cwiczenie? bo nie wiem czy dobrze robie... i czy czasem nie pogarszam wady..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Też mam taką klatkę... Zobaczyłem to mniej więcej w 5 klasie podstawówki ( teraz do liceum idę ). Rodzicie spanikowali i do lekarza ze mną polecieli i wtedy lekarz opowiedział im co i jak, a mnie się spytał czy chcę mieć przeprowadzoną operację. JA odparłem, że nie. Od tamtej pory ćwiczę na siłowni i chodzę na basen. Jest to średnia wada. Wydolność płuc mam znakomitą, chodzę do klasy sportowej do tego treningi siatkówki, basen, siłownia i prawie codzienna gra w nogę, szczerzę mówiąc... Mam lepszą kondychę niż ci bez tego schorzenia ;) Warto ćwiczyć tyle, że trzeba wiedzieć jak. Należy uważać żeby nie rozwijać boków klatki piersiowej bo wizualnie będzie to źle wyglądać. Należy się skupić na wewnętrznych partiach, a resztę równomiernie rozwijać. Po tylu latach ćwiczeń, pływania i biegania jak staniesz naprzeciwko mnie, to pomyślisz, że to jest po prostu tak klatka rozwinięta Z boku bądź pod kątem jeszcze łatwo zauważyć, ale to ze względu na to, że nie jestem okazały w mięśnie. Trochę pomasuję i poćwiczę i nie powinno być tego widać. Opłaca się również rozwijać górne części brzucha oraz plecy, aby poszerzyć naszą klatkę i odciągnąć wzrok od tego środka. Wtedy powinno być, ok ;) Pozdrawiam.

Never back down, come on!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tesz to mam ale tak głemboko ze cwicze pływam i mi to nic nie daje czy ostatnią deską ratunku będzie operacja ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36
Mam na imie Ada i mam 14 lat mam szewską klatkę piersiową. Zagłębienie w niej jest bardzo duże do tej pory nic sobie z tego nie robiłam oczywiście przeszkadzało mi to gdyż nie mogłam pokaząć się w kostiumie kąpielowym ani założyć bluzki z dekoldem ale od jakiegoś czasu czuje w mostku uciski niewiem jak sobie z tym poradzić iść na jakąś operacje czy ćwiczyć a może samo przejdzie?? Prosze doradzcie chciałabym poznac osoby które borykaja się z tym samym problemem co ja moje gg to 3453639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
Ada idz do lekarza i porozmawiaj z rodzicami. Mysle ze to najlepsza rzecz jaka mozesz zrobic

Zmieniony przez - Sanyol w dniu 2008-11-21 23:58:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36
Byłam ale oni kazalai mi chodzić na basen Zastanwaiam sie na operacją ale niewiem czy ona by coś zaradziła na wad wrodzoną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o szybka odpowiedz

Następny temat

pomoc z treningiem

WHEY premium