SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sześciopak.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 350
Witam.Od początku roku wziąłem się za siebie (postanowienie noworoczne).Mianowicie schudłem z 75kg na 67 i postanowiłem zacząć robić abs2. I po 3 miesiącach codzinnych ćwiczeń nie widzę prawie efektów... Jeżeli naciągnę skórę to widać jakiś zarys tak samo,kiedy przejeżdżam ręką po napiętym brzuchu to też czuję mięśnie. Co robić? Dalej stosować dietę? Poczytałem trochę i piszą,żeby zrzucać dalej ale już mi wszyscy mówią,że wyglądam jak patyk :(. A codziennie robię abs2+pompki i 3 razy w tygodniu mam treningi taekwondo po 1,5 godziny.Już nie mogę znaleźć dla siebie rozmiaru spodni w sklepie.W manufakturze w Łodzi znalazłem mój rozmiar raptem w 4 sklepach. (29/34). Mam 178cm wzrostu.Staram się od ostatniego czasu jeść dużo ryżu i ogółem spożywać dużo białka,żeby mi szybciej mięśnie rosły,to pomoże? Nie wiem już,co mam robić. Polećcie coś,proszę. Nie chcę już być mały :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Schudłeś i myślisz, ze od tak ci wyskoczy kaloryfer? Potrzebujesz diety dobrej, a w tym wypadku najpierw przejść na progres masowania przez kilka miechów, a później dopiero rzeźbić.

Ps. nie radze robić samego brzucha, bo później to śmiesznie wygląda, łapka 25 cm, a brzuch skatowany.


btw. ankieta


Zmieniony przez - maroko1197 w dniu 2013-04-01 13:39:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 350
Nie robię samego brzucha,klate,biceps i triceps też robię. Czyli mam zastosować dietę na masę i dalej jechać abs,tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3700
a nogi i plecy ? Lepszym rozwiazaniem sa przysiady i martwe ciagi, a abs za duzo Ci nie pomoze, a moze zaszkodzic.... wiecej nie znaczy lepiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 350
Nie ćwiczę na siłowni. Ćwiczę w domu hantlami 10 kg/drążek. A sztangi nie mam ;_;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 350
A przysiady bez sztangi coś dadzą? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Trening domowe warunki. To jest dział dla Ciebie.

Tematy podwieszone. Sprawy z odżywianiem. Dział odżywianie.

https://www.sfd.pl/SIXPACK_,Aerobiczna_6_WEIDERA,_ABS_II,_8_MINUTE_ABS__PORADNIK_LATO.-t862414.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny cel: większe obwody.

Następny temat

FBW do ocenki

WHEY premium