SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening aby zrobic plaski szesciopak? + FOTO

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Witam

Jaki trening doradzacie aby zrownac ten brzuch :D? Jestem ekto, trenuje FBW. Kiedys zrobilem 6weidera dwa razy do 30 dnia, mialem calkiem niezly 6pak, teraz zlalo sie to tluszczem, miesni nawet nie widac tylko sadlo przepiekne : P
Teraz jakos trzeba to wyrzezbic, lato sie zbliza, hahaha Ostatnio wszystko bylo si, tylko troche miesnie za bardzo wystawaly poza klatke. Teraz bym wolal zeby to troche bardziej plasko lezalo. Co polecacie? Jaki trening?

Foty nizej:







Zmieniony przez - dezetbe w dniu 2009-05-05 19:29:01

Zmieniony przez - dezetbe w dniu 2009-05-05 19:29:58

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439


A tak bym chcial zeby to wygladalo

Danke

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
dieta redukcyjna

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
heh. aeroby musisz robic. trening cardio np
do tego abs II od 6 poziomu katuj
a jak nie poprawisz klaty to nic nie bedzie
a do lata nie zdazysz.

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Dzieki za slowa otuchy chlopaki

Westsider - dieta redukcyjna? A czytales co napisalem? Jestem ekto po 4 miechach treningu, wieszak ze mnie zostanie...

A te aeroby to aby nie zwolnia za bardzo przybierania na masie?

I jeszcze jedno pytanie, dotyczace absII - co ile tygodni zmieniac poziom treningu, nie moge sie doszukac w tym artykule?

Zmieniony przez - dezetbe w dniu 2009-05-05 21:49:44

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 442
Mnie się wydaje że przy tym wyglądzie jak zrobisz sześciopak to i tak nie będzie wyglądało estetycznie. Proponuję ułożyć sobie porządną dietę, solidny plan treningowy, porozglądać się za ciężarami i ćwiczyć, widząc swoją sylwetkę na następne wakacje bo na te nie zdążysz bankowo!.

ABS II gdzieś tam pisali, 3ba zmieniać po około miesiącu, bądź jak zauważysz że nie daje już wycisku twoim mięśniom. Wtedy zwiększasz na wyższy poziom. Ja zaczynałem od poziomu 3go:)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 703 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14067
Jezus!!
180 cm wzrostu i 63 kg wagi! Jaka redukcja? chcecie żeby sie chłopak przekręcił?
Ja mam 35 lat, 189 wzrostu i 87 wagi i nawet przez myśl nie przechodzi mi redukcja.
Zacznij robić masę, zmienią sie twoje proporcje, siłą rzeczy będziesz wyglądał lepiej, rozbuduj trochę plecy, klatke, barki, o nogach nie wspominam. Co to za akcja w ogóle z tymi sześciopakami?
Z góry przepraszam za ostre słowa ale spójrz na siebie krytycznym okiem. Jak dla mnie wyglądasz tak jakbyś nigdy siłowni nie widział. Aha, no i żeby wyglądać tak jak ten gość na zdjęciu poniżej to może za jakieś 3 lata, zakładając że będziesz rygorystyczny w trzymaniu diety i treningu.
Pzdr

Warszawa - Czerniaków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8584
Wrzucisz 10-15kg dobrej jakości "mięcha" na siebie to będziesz wyglądał jakoś, może nie tak jak ten ze zdjęcia, ale obiecuję, że będziesz zadowolony. Pamiętaj nic nie musisz redukować tylko zadbać o masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892
a6w do konca a nie do 30dnia a potem absII

Co Cie nie zabije to wzmocni !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
a6w odpusc.
poziom absII zmieniasz kiedy juz zrobisz okreslona ilosc powtorzen.
zalecalbym aeroby- rower
trening cardio krotkie bieganie.
sprint 10 sekund potem normalnie przez 30 sekund.
to pozwoli spalic tłuszcz na brzuchu.

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron

Następny temat

brzuch

WHEY premium