SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczupłe!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1369
Heh. Więc co w końcu? Bo na razie ćwiczę na stepperze ok.70 minut i chodzę na basen... Które ćwiczenia robić, których nie? Wolałabym nie mieć mocno rozbudowanych mięśni... Moje nogi są i tak już ogromne!!! ;o(((

Mmonikaa

Mmonikaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Wczesniej nie pisalas ze cwiczysz 70 minut na stepperze - to jest ok

Pozdrawiam, Dezir
------------------------------------------
"If you always do what you always done, you will always get what you always got"
Ostatnio "staje się 24 godzina tłusta płonąca maszyna"

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1369
Ale ja ćwiczę już tak 3 miesiące i nic! Żadnych efektów! Nie mówie nawet o wadze, ale o obwodach!!! ;o(((( Stosuje dietę 12000-1400 kcal...i ćwiczę. Ale nic! ;o(((

Mmonikaa

Mmonikaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Przed stepperem doprowadź do wstępnego zmęczenia mięśni ćwiczeniami siłowymi na nogi, ale systemem na rzeźbę: minimalne obciążenia, duża ilość powtórzeń (ponad 15, ale może być i 20,25...), maksymalnie skrócone odpoczynki między seriami, stale podwyższone tętno.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to reraz ja mam jescze pytanie, jak długo trzebe jexdzić na rowerku, bo tylko do niego mam dostęp i czy rower nie rozwija mięsni?? Mam podobny problem, nogi mam dosy c umięśnione, ale i nie odtłuszczone, więc nie wygląda to sympatycznie, prosze mi doradzic jak długo i jak często jeździć na rowerze. Zaznaczam, że chodze na TBC, AErobox i taniec, co oznacza, ze 4 razy w tygodniu sie troche ruszam
Proszę o odpowiedź i przepraszam, że sie doczepiłam do tematu
pozdrawiam

nutka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Rowerek, jeśli nie będziesz kręcić zbyt mocno,nie rozwinie mięśni. Czas - od 40min wzwyż, ja wytrzymywałem - po zahartowaniu tylnej części ciała - 2godz

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Rowerek, jeśli nie będziesz kręcić zbyt mocno,nie rozwinie mięśni. Czas - od 40min wzwyż, ja wytrzymywałem - po zahartowaniu tylnej części ciała - 2godz . Kluczem jednak może okazać się w Twoim przypadku zbyt kaloryczna dieta i zbyt intensywne ćwiczenia na aerobiku, które, jak przy aeroboksie, z reguły prowadzą do zadyszki i zakwasów, nie doprowadzając do stanu spalania tłuszczu. W sumie uzyskujesz w takim przypadku efekt anaboliczny - wzrost i masy mięśniowej, i tłuszczowej.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2053
hmm.. a czy jesli cwiczenia np. aeroboks i jemu podobne do zadyszki nie prowadza i zakwasy sie nie pojawiaja(cwiczenia sa wykonywane poprawnie) to czy nadal jest to wysilek anaaerobowy? w jaki sposob kontrolowac to bez pomiaru tetna (co podczas takich cwiczen jest przeciez trudne)? hms?

"isn't it a good thing for a man to know just how far he can go too far?"

"isn't it a good thing for a man to know just how far he can go too far?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3203
trening aerobowy na spalanie tłuszczu :
1. Pot leje mam się po całym ciele przez okres minimum 25 minut
2. Intensywność jest taka , że abyśmy w miare spokojnie mogli rozmawiac w czasie wykonywania ćwiczeń (bez zadyszki)



AJ

AJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1369
Hehehe...
Jesli ćwiczę tak, aby utrzymywać tętno na odpowiednio niskim poziomie, tak, żebym mogła rozmawiać bez zadyszki to w ogóle się nie pocę!!! jeśli ćwicze zbyt szybko-mam za wysokie tetno - wtedy poce sie jak mysz!!! nie wiem, co robic. Skad wiedziec jakie tempo przybrac?!

Mmonikaa

Mmonikaa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta dzieki ktorej spale tkanke tluszczowa

Następny temat

Dieta na mase !!!

WHEY premium