SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwester Kaczmarek - WZJG zawsze_jest_sposob

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Tak z ciekawości, nie dostałeś "zakazu" brania środków i rekreacyjnego jedzenia przez swojego dietetyka ? Nie zauważasz negatywnego wpływu na chorobę ? Jeśli pytanie jest zbyt wścibskie, to po prostu olej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
alexus
dobre plecy Sylwek, zwłaszcza kaptur

Dzięki :) Będę działał w kierunku uzupełnienia braków :)

NicNieWiem
Tak z ciekawości, nie dostałeś "zakazu" brania środków i rekreacyjnego jedzenia przez swojego dietetyka ? Nie zauważasz negatywnego wpływu na chorobę ? Jeśli pytanie jest zbyt wścibskie, to po prostu olej :D


Gdybym miał zakaz, to nie pchałbym się na minę. Odstawiając to dopiero był rozpier** Hormony to dużo bardziej złożony temat i jak wiadomo mają wpływa na neuroprzekaźniki (których jest mnóstwo) zaś te mają wpływa na pracę narządów itp.

Pojęcie "ODBLOK" to nieporozumienie, a z całą pewnością złe określenie i brak wiedzy. Taki "zabieg" nie powinien mieć miejsca w życiu osoby która miała głębszy kontakt ze środkami, a to co jest nazywane "ODBLOKIEM" nie powinno mieć miejsca w życiu ŻADNEJ OSOBY.
Proszę nie mylić tego z "mostkiem" który ma konkretny cel.

Sikam ze śmiechu (ale zamykam mordę) gdy słyszę gadanie chłopaków, zawodników prowadzonych przez bardzo znanego i szanowanego trenera, który zaleca im "ODBLOK" w praktyce to zawsze, to samo : Nolva, clom, hcg - dawki te same! Krótkie p******nię*** i znowu WRZUTA!

Później przychodzi do mnie taki i opowiada, że ma depresję, że nie działa, że właściwie to nie żyję, bo egzystuję i płaczę w poduszkę.

Wtorek

Jedzenie:
1. Płatki owsiane, odżywka białkowa, owoce leśne.
2. Pieczeń schabowa, frytki, surówki.
3. McRoyal
4. Nekatarynki, ryż, odżywka białkowa, dżem.

Trening:
1. Unoszenie linek wyciągu dolnego przed siebie (oburącz) + wyciskanie krążka nad klatkę leżąc na ławce płaskiej 4s 15p
2. Wyciskanie na ławce skos ujemny + unoszenie hantla podchwytem przed siebie (po lekkim skosie) 4s 15p
3. Wyciskanie na maszynie al'a hammer przed siebie siedząc (jednorącz) + butterfly (jednorącz) 4s 8/15p

1. Unoszenie nóg w zwisie na drążku 5s max









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Środa

Trening:
1. Wyprosty na maszynie siedząc jednonóż 4s 15p + obunóż 3s 10p
2. Hack przysiad 4s 5p
3. Syzyfki + unoszenia na maszynie do wyprostów 4s 15p
4. Wejścia na ławkę + wykroki 4s 15p
5. Fronty 3s 8p

Jedzenie:
1. Kawa, olej mct, białko
2. Bułki, pierś kurczak, ogórki kiszone.
3. Ryż jaśminowy, pierś z kurczaka, papryka, brzoskwinia.
4. Ryż jaśminowy, odżywka białkowa, dżem wiśniowy. <3
5. Pierogi jagodowe, odżywka białkowa, bułka, ogórek, szynka, masło, brzoskwinia.

Suplementacja:
Test Cyp 750 week (biję niesystematycznie, ale mocno to na sobie odczułem i teraz będą odpowiednie dawki i częstotliwość.)
Npp 350 week
Armidex 1tab e3d
Novo 1tab ed
NAC 2,4g
Omega 3 4tab.
Kurkumina 2400mg
Cynk 120mg
Selen 100mcg
Asamax 4g
Berberyna do posiłków z ww
Debutir 3kaps
Żelazo 28mg
Magnez cytrynian 2100mg
L-teanina 450mg
Chrom 600mcg

Dzisiaj chyba bez treningu, wyjdzie w praniu.
Książka i czas spać ;)

















Zmieniony przez - Sylwester1305 w dniu 2018-09-06 00:13:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Nie wiedziałem ze tu jesteś. Ale od teraz juz wiem i jestem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Sylwester1305
Czawaj
Zayebiste te foto-wspomnienia!


Dokładnie! Teraz żałuję, że mam tego tak mało!
Zawsze w głowie było "jest słabo.. nagram jak będzie lepiej" - żenada.






Haha jakbym siebie słyszał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Nadrobione i żaluje ze dopieor teraz tutaj trafiłem;) czekam z niecierpliwością na to nagranie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
MARIAN 17
Nadrobione i żaluje ze dopieor teraz tutaj trafiłem;) czekam z niecierpliwością na to nagranie;)


Miło :)
Siema!

Może faktycznie coś zacznie się dziać w tym nowym roku to będę relacjonował wypociny w drodze do formy :P

Nagranie niestety bez konkretnych fotek ryja czy ciała obleśnego bo miałem taką depreche i wstręt do siebie, że prawie beczałem na swój widok, a zakładając LUŹNE (wcześniej aż ciasne) spodnie.... boże, to było słabe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Siema!

Wczoraj zrobiłem trening w innej siłowni, dobra odskocznia.

Poszły barki, ale bez szaleństw ponieważ cały czas jest problem z nadgarstkiem, ale na początku tygodnia odwiedzę swojego kolegę i dowiem się co konkretnie się stało i co robić.

Czwartek:

Trening
1. Wyciskanie na barki na maszynie siedząc + drop jednorącz (dobra sprawa) 5s 10 + 15-20p
2. Unoszenie hantli w oparciu o klatkę + odwrotny butterfly ( + drop) 4s łączone 10 + 10 + 15-20 ruchów jednorącz.
3. Unoszenie hantli przed siebie + wznosy sztangi nad głowę 3s 15p
4. Wznosy hantli bokiem stojąc 4s 20p (zatrzymanie u góry)
5. Szrugsy Haneya z hantelkami 4s 10-15p
6. Wznosy bokiem na maszynie 3s 15p

1. Brzuch - allachy 4s 15-20p (spięcie na 2-3 sekudny)

Jedzenie
1. Twaróg chudy, śliwki.
2. Ryż jaśminowy, dżem, odżywka białkowa.
3. Ryż, cyc z kury, olej lniany, warzywa na patelnie.
4. kopia nr. 2
5. "Zupa" pomidorowa - przecier i koncentrat pomidorowy, oliwa, pierś z kurczaka, marchew, przyprawa do Chili con carne.

Dziś bez twarogu.
Jaja, chleb na zakwasie, mąka ryżowa, ryż, kurczak, odżywka, warzywa.

Późnym popołudniem trening.
Wieczorem dłuższy spacer lub termy i spacer :)







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Witam :)

Weekend był czasem dla mnie i wykorzystałem go tak jak chciałem i głowę naładowałem.

W sobotę będę w pięknym ukochanym Wrocku (jeszcze trójmiasto <3)
Dobrze mieć dobrych znajomych, ale szkoda, że nie starcza czasu żeby dać im go tyle ile bym chciał :(

Poniedziałek:

Jedzenie:
1. Jaja, kurczak, pieczywo.
2. Pierogi, białko.
3. Carbo 60g
4. Ryż, kurczak, olej lniany.
5. Płatki, białko, dżem.
6. Ryż, białko, czekolada, dżem.

Wreszcie systematycznie rośnie siła (tam gdzie mogę) zrobiłem całkiem sensowny trening i ogólnie wpadło sporo węgli - dobry trening i dużo WW - dobre nabicie, ale wykonując pedalski trening nie ma tego efektu.

Trening:
1. Podciąganie na drążku nachwytem 4x16
2. Przyciąganie linki wyciągu dolnego do brzucha 2s 115x8 2s 136x9
3. Wiosłowanie hantle w opadzie 3s 40x15
4. Ściąganie wyciągu górnego do klatki T-bar 4s 100x10 (długi negatyw)
5. Ściąganie linki wyciągu górnego do klatki, jednorącz + przenoszenie z linką wyciągu górnego 4s 10-15p

Brzuch - unoszenie nóg w zwisie na drążku + allachy 3s max

Suplementacja:
Test Cyp 750 week
Npp 350 week
Armidex 1tab e3d
Novo 1tab ed
NAC 2,4g
Omega 3 4tab.
Kurkumina 2400mg
Cynk 120mg
Selen 100mcg
Asamax 4g
Berberyna do posiłków z ww
Debutir 3kaps
Żelazo 28mg
Magnez cytrynian 2100mg
L-teanina 300mg
Chrom 800mcg

Weekend aktywnie najpierw Poznań później Wrocław.
Następny weekend to aktywny wypad na FIWE - wuchta dobrej wiary tej :D

Czeka mnie SPORO pracy <3
Bardzo mnie to cieszy, mniej czasu dla siebie, spełnianie się, progres, przyszłość - wreszcie coraz aktywniej, sensowniej : )



2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
pozytywnie naładowana głowa to klucz do całej reszty
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rolowanie - kiedy najlepiej?

Następny temat

Trening fbw

WHEY premium