SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swiss Lab (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66710

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
Panowie nie ma sie o co wykłócać, każdy inaczej czuje dany sok i dana firmę i tyle, mnie propek zawiodł, tren cos tam działaal w końcu z brzucacha poleciało 4 centy sadła, bez jakis aerobów itp, intensywny trening, przy aerobach podejrzewam że jeszcze lepiej by mnie wycięło>
Co do Boldka i Cypio i posta Księdza, nie musze brac osobno środków żeby cos poczuć, znam na tyle swój organizm że nie ma opcji żebym nie zauważył zmian i działającego soku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Tak tylko to z lekka jest oczernianie mojej osoby

Co do Księdza no to taka prawda. Wiem jak działa np. sam test wiec jak dokladam Bolda to widze jaka jest różnica dając go.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
Plusy jakie zauważylem z przejścia tren p[ropek na cypio bold:
-dużo lepsze samopoczucie
-dużo lepsze libido
-siła na duży + juz w 1,5tyg zacząłem czuc lepszy power i wytrzymałość i siła cały czas idzie....
-nie wiem czy to przez diete czy co, ale ostatnio nie moge sie najeść, co chwile mam ssanie, na trenie i propku tego nie było
-mięsnie zrobiły sie jeszcze bardziej ubite i jak by to rzec bardziej wypukłe (urosły )
-przeokrutne pompy na treningach....
-nie wspominając i użyleniu rąk, pajęczyna normalnie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 250
Może nie jestem wiarygodną osobą ale napisałem do rzeczy i wyobraźcie sobie że nie którzy nie żyją forami i czasami nie mają bądź nie muszą mieć konta dziesięć lat i mega dużo postów aby napisać coś ciekawego. Miałem juz kilka kont ale zawszę hasło zapominał i muszę znowu założyć konto aby zobaczyć jak sobie ułożyć cykl bo z działu doping można korzystać po zalogowaniu.
Skomentowałem to co najbardziej rzuca się w oczy przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
komentuj co uważasz tylko to jest troche oczernianie, w dodatku założyłes konto i tylko tu sie wypowiedziałeś

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
TomekV8
Panowie nie ma sie o co wykłócać, każdy inaczej czuje dany sok i dana firmę i tyle, mnie propek zawiodł, tren cos tam działaal w końcu z brzucacha poleciało 4 centy sadła, bez jakis aerobów itp, intensywny trening, przy aerobach podejrzewam że jeszcze lepiej by mnie wycięło>



jesli oceniasz tren bo poleciało z brzucha to spoko temu robia sie takie niby anty pimpy i cos komus nie działa bo jesli wyznacznikiem trenu jest poleciało mi z pasa 4cm to

PowerMc
Może nie jestem wiarygodną osobą ale napisałem do rzeczy i wyobraźcie sobie że nie którzy nie żyją forami i czasami nie mają bądź nie muszą mieć konta dziesięć lat i mega dużo postów aby napisać coś ciekawego. Miałem juz kilka kont ale zawszę hasło zapominał i muszę znowu założyć konto aby zobaczyć jak sobie ułożyć cykl bo z działu doping można korzystać po zalogowaniu.
Skomentowałem to co najbardziej rzuca się w oczy przepraszam


sory jak bije od lata swissa tylko i u mnie wszystko działa to co mam miałbym napisac ze nie działa ? jak ktos jest zadowolony i akurat znjaomi tez bija to nie wiem w czym widzisz problem zreszta koniec tematu bo bedzie ze pimpuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
konamb, imo miales za duzo cm w pasie na zawodach. choyowy ten tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
bo robilem forme na tescie solo bo reszta nie działa a prop huyowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170933
No Konamb tu dobrze napisałeś,
przyjdzie tu jakis pacjent poczyta ze na trenie bez aero poleciało 4cm z pasa, zakupi przybije, z roznych względów nie zleci mu ani cent i od razu w niedorozwinietym umyśle pacjenta powstanie lipna opinia na temat trena swiss, bo mu nie poleciało 4cm a nawet lepiej nie poleciało nic, czyli wyebka

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
no tak samo jak opisane jest w biblii itd ludzie naczytają sie jaki to środek itd. czyli magie i potem rozczarowanie i zwalenie winy na produkt

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Winstrol i Meta oryginal czy podroba ?

Następny temat

TEMATY ZBIORCZE - spis

WHEY premium