SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swiss Lab (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66812

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1434
trzeba sie dobrze wpatrzeć pod światłem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1434
po twoim zachowaniu widze ze bedziesz bronił tego labu za wszelka cene , ja tylko wyrażam to co zauważylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
a ja pisze wstaw zdjecie może mam lepszy wzrok od Twojego i zobacze

Zmieniony przez - konamb w dniu 2013-11-05 19:26:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1434
nie bede sie fatygował jak masz coś z tej firmy najlepiej z pierwszej serii to pooglądaj sobie moze coś znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Under to nie apteka a wiec roznie bywa....zeby to apteka byla i plywal wlos to byl sie zmartiwl ale under jednak jest w takich warunkach robiony ze roznie moze byc i tak bedzie zawsze...raz trafi sie paoroch ,raz cos innego...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Włos czy paproch ?? bo żeby włosa zobaczyć nie trzeba nawet wpatrywać sie a paproch to co innego. Wiec wrzuć foto skoro tak rzeczywiście ci coś pływa. Bo tak to może każdy pisać że pływa czy nie pływa.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Dragons daj mi swoj ulubiony lab to tez w nim znajde wlosa ale ci go nie pokaze bo pewno i tak nie zobaczysz ;)
wiesz mozesz mnie tu pimperem nazywac ale tak sie sklada ze najbardziej cenie alphe i zaden under nie ma do niego nawet podejscia, ale skoro widzisz cos czego nie mozesz nikomu pokazac to smiem twierdzic ze nie masz nawet pustego flakona po swissie na stanie,
pozdro w sianiu daleszej propagandy, golym okiem widac kto tu na pimpera startuje



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2013-11-06 05:26:18

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1434
juz sie spinasz chlopcze polecam jakieś ziółka na uspokojenie :) możliwe że to bardziej paproch napisalem włos bo takie słowo padlo na pierwsza mysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
idz do lekarza czlowieku jak nie wiesz czy wlos czy paproch , a moze to komar mucha albo twoja wyobraznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
sam z siebie posmiewisko robisz kolezko, probujesz objechac tego ug nie potrafiac tego potwierdzic w zaden sposob dlatego taka opinia nie bedzie przez nikogo brana na powaznie, takze nie wiem po co sie wysylilasz, musisz miec w tym jakis osobisty interes,

a gdzie ja sie spinam? problemy z interpretacja tekstu moze ci po tym swissie wystapily ot takie powiklanie? powodzenia i chlopczyka to sobie na swoim placyku zabaw poszukaj, koniec tematu






Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2013-11-06 14:07:03

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Winstrol i Meta oryginal czy podroba ?

Następny temat

TEMATY ZBIORCZE - spis

WHEY premium