SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swiss Lab (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66816

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
A co dadza kartoniki ktos hologramy jak juz ploty sa ze alphe podrabiaja.
Temat fajny ale jak zawsze dobry pimp to czesc polityki promocyjnej.
Jakby to bylo legalne to pewnie bym mial w skrzynce na listy gazetki promocyjne:)
A Packal i Okrasa dawali by przepis jaki cyklik warto przybic w tym tyg .

Uwazac!!!!

Wuander to oszust....
Tez jest pod nickiem VVR.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
pewnie ze nic nie dadzą,lecz ja nic nie pimpuję zobacz sobie wszystkie moje wypowiedzi wbijałem wiekszość dostepnych ug i wiekszość działało.Moje skromne zdanie jest takie że warto uderzyć w tą firmę i tyle.Sam wbijam i jestem zadowolony.Tyle w temacie jak ktos chcę negować niech neguję,ja nie bedę kasował żadnych opinii.Zrób badania na poziom testa przed cyklem i potem po kilku iniekcjach i sprawa będzie jasna .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
A orientuje sie ktos kiedy wyjdzie Tren E ?? bo widze ze ace dobrze dziala ale sam planuje dlugiego trena...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Wczoraj poleciało parę cm cypio z boldem. Dziś nie czuć gdzie była robiona iniekcja Zobaczymy jeszcze jak z działaniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
trena e nie bedzie

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
jak nie bedzie jak od listopada z nim startuje

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
No to elegancko ze od listopada juz bedzie bo jak bedzie tak dobry jak tren ace to konkret :D

Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2013-09-25 18:15:07

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
moliwe ze bedzie krotsze estry lepsze :)

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1630
Leciałem z tego enana i coś tam czułem, skromnie mówiąc biłem lepsze - ale także i gorsze środki. Ogólnie biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość to spory plus dla produktu :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Winstrol i Meta oryginal czy podroba ?

Następny temat

TEMATY ZBIORCZE - spis

WHEY premium