SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swiss Lab (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66578

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Ja wbijam dece i cypio ze swissa i jest mega poztywnie! teraz dodalem tren. jeszcze metke w tab dodam tez ze swissa i nie wiem jak ja bede wykonywal normalne czynnosci przy takiej masie jak tak dalej pojdzie

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
Cypio jest kosa!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1434
Arkus P
sam z siebie posmiewisko robisz kolezko, probujesz objechac tego ug nie potrafiac tego potwierdzic w zaden sposob dlatego taka opinia nie bedzie przez nikogo brana na powaznie, takze nie wiem po co sie wysylilasz, musisz miec w tym jakis osobisty interes,

a gdzie ja sie spinam? problemy z interpretacja tekstu moze ci po tym swissie wystapily ot takie powiklanie? powodzenia i chlopczyka to sobie na swoim placyku zabaw poszukaj, koniec tematu






Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2013-11-06 14:07:03


o spince nie bylo do ciebie.........

pisze co zauwzazylem i tyle , nie chce nic pimpowac skoro tak odbierasz to masz problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1434
konamb
idz do lekarza czlowieku jak nie wiesz czy wlos czy paproch , a moze to komar mucha albo twoja wyobraznia



w przeciwienstwie do ciebie do lekarza nie musze isc

takim gadaniem spam tylko robisz , nie prowokuj swoimi smętami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Tyle że to ty robisz prowokacje pomówieniami bez dowodu

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
robi tylko spam tymi swoimi smętami i jednak lekarz by sie przydal

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Dragons
konamb
idz do lekarza czlowieku jak nie wiesz czy wlos czy paproch , a moze to komar mucha albo twoja wyobraznia



w przeciwienstwie do ciebie do lekarza nie musze isc

takim gadaniem spam tylko robisz , nie prowokuj swoimi smętami


jak cos jest nie tak daje się zdjęcie i to pokazuje,jesteś na forum kilka dni i piszesz o czymś nie dając mozliwości zobaczenia tego.Poza tym jak przelecisz temat każdej z innych firm zawsze coś gdzieś jest tutaj paproch,tutaj coś.W art spożywczych można znaleźć włosy itd Potężnym firmom farmaceutycznym też zdarzają się błędy itd Jak dla mnie firma ok,działa i co dla nie jest duuużym plusem iniekcje nie są bolesne,wbijałem większość ug i nigdy nie trafiłem na kiepski sok.W firmie x kruszyły się gumki firma y miała coś tam na dnie we flakonach itd.
Chcesz mieć pewność wbijaj tylko środki apteczne i po sprawie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Jest i to co lubie najbardziej!

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
testowal ktos ta mete? bo mam do niej dostep ale nie wiem czy to klepie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Mocny tobie nie można tego


news świeży wiec ciężko o opinie już. Ale skoro nowy produkt to dupy nie dają

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Winstrol i Meta oryginal czy podroba ?

Następny temat

TEMATY ZBIORCZE - spis

WHEY premium