SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Susta i kontynuacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
Witam jestem na cyklu susta + metka, poszło już ze 5 injectów 1ml/250mg e7d a metka 15-30mg ed. Chciałbym się dowiedzieć co na kontynuację ponieważ została mi ostatnia amp Sustanonu 250 (podejrzewam, że stężenie jest zaniżone, aczkolwiek na pewno coś tam z teścia siedzi, wiecie grucha i te sprawy, to się czuje :P) chciałbym dokupić omkę żeby sprawdzić czy będzie lepsza niż egipt i może t. suspension?
Jeżeli to dobry pomysł pomóżcie mi to jakoś rozpisać bo to moje 1wsze strzały (wcześniej brałem M-drola a na kolejnym cyklu podjadałem miecia) teraz wziąłem się za injecty ze względu na to że nie chcę aby moja wątroba pakowała już walizki...

Jeżeli macie inne pomysły co do rozwinięcia cyklu proszę o sugestie :) Dodam, że teraz zaczynam 5 tydzień i masy przyszło ze 4 kg no i siły trochę też. Na M-drolu załapałem z 9-10kg z czego po 2 miesiącach 7 zostało.

Dzięki i pozdrawiam.

Zmieniony przez - kocialamka w dniu 2012-08-20 21:34:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
bywaja i takie cykle niestety, wały latają praktycznie wszystkiego. zazwyczaj działają lepiej lub słabiej. to może rob szota 2 x w tyg np w poniedziałki i czwartki. akurat tygodniowo wyjdzie 600mg. powinoo byc wtedy ok, na Twoją mase bedzie ok dawka :) kiedys z ciekawosci tez smakowałem m-drola, gdy to się wkręcało na rynku. fakt przyrosty na serio duże, jednak nic mi tak wczesniej nie rozdęło okolic brzucha. ciągle mialem wypchniety brzuch, ciężko mi się to znosiło, uboczne też jakby mocniej odczuwalne niż po mecie. teraz bym tego nie ruszyl bo ponoc wałują bardziej niż SAA no i obenie kosztuje o połowe więcej niz te pare lat temu. co do enanów to mialem to szczescie ze zawsze trafiał mi sie działający więc myśle ze tez nie powinienes miec z tym problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
4kg które wskoczyło to tylko woda;] nie jesteś w stanie zbudować w 5 tygodni masy mięśniowej. Wypełnij ankiete bo mod wpadnie i zamknie temat :]

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
1. WIEK: 20
2. WAGA: 96
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 112
-udo: 61
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA:
-białko: 3
-węglowodany: 6
-tłuszcz: 2-3
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: M-drol (7kg czystej masy) (Mietek)
8. TRENING: Dostosowany pod trening masowy
9. CEL CYKLU: MASA
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4 mieś
11. POZIOM BF%: 12-15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Endomorfik
13. STAN ZDROWIA: Bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): Bdb
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: -
-przysiad: 140

A co do tego ze w 5 tyg się nie da to na M-drolu w 4 tygodnie zrobiłem 10kg z czego 7 zostało. Dzięki.


Zmieniony przez - kocialamka w dniu 2012-08-21 07:30:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
zrób badanie na poziom testa i bedziesz coś tam wiedział,mozesz zmienić na omke jak susty nie jesteś pewien.lecz czy dostaniesz dobrą ome??i cykl daj 10 tyg,

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
Powiem, że podoba mi się ciągłe dobre samopoczucie, szalejące libido itp. czy są jakieś przeciwwskazania żeby być cały czas ON jeżeli jest to mój 1wszy cykl na SSA? (Wiem, że będę musiał przybijać HCG od czasu do czasu i podżerać clomid, ale to sie da) I czy jeżeli ich nie ma to co po tych 10ciu tygodniach zarzucić ?

Zmieniony przez - kocialamka w dniu 2012-08-21 22:15:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
możesz lecieć i dłużej tylko musisz pamiętać o dawaniu hcg w trakcie cyklu,ale masz dopiero 20 lat ja bym zrobił odblok i dał organizmowi odsapnąć.P.S. w trakcie cyklu nie dawaj clomidu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
Mam okazję zakupić Blend-Testo z Phenom Pharmacy 350mg/ml 10ml czy to będzie dobry zakup? Warto przedłużyć cykl tym środkiem zamiast omką? Zauważyłem że brakuje jednego estru ale za to dawki tych 3 są większe. No i jeszcze jedna opcja... prop Testolic 100mg/ml 10ml,Proszę o porady :)

Zmieniony przez - kocialamka w dniu 2012-08-23 22:38:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
można wszystko ale po co zmieniać to po tak krótkim czasie skoro dobrze idzie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Jw-ja ewentualnie nnp bym dorzucił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
Biłem tą sustę i jakby połowa była ok a połowa fake po jednym opakowaniu libido, samopoczucie w górę a druga paczka (i ampy wyglądały trochę inaczej od tego samego dila) 2 tygodnie chodziłem bez życia, zły nastrój itp. (zaczęło się to od 4/5 tyg po odstawieniu mety też dodam)

I teraz mam pytanie bo zakupiłem Sustanaxin PMP 300mg/10ml i metę Bałkana 100tab.

Czy wejść na:
Susta 300mg e5d
Meta 30mg ed

I czy zapodać tamox 10mg (pół tabletki) ed przez cały cykl ?

Dzięki. Aha zamieszczę jeszcze foty chociaż nie najlepszej jakości, co prawda nie jest to dział "Doping - Zdjęcia" ale nie widzę sensu zakładania tam nowego temu. Wszystko ok?















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
Balkan:
Lot 040
EXP 12.14 i jakiś kod, tabsy kwadratowe, zaokrąglone rogi, z przedziałką na pół po jednej B po drugiej P a z tyłu napis 10

Susta: EXP: 2015/09/15 LOT 174/132 No i Iran Teheran










Zmieniony przez - kocialamka w dniu 2012-09-11 17:50:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino progesteronowe co dalej?Sogi za pomoc !!

Następny temat

Muscle Test jak dawkować

WHEY premium