SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy a oddawanie krwi?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a trening odpuscilbym jesli bedziesz sie dalej czul oslabiony na tyle az to minie + 1 dzien :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
A to chyba oczywiste Zreszta trening po oddawaniu krwi moglby nie byc wystarczajaco pruduktywny...

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
"Po cyklu kreatynowym trzeba odczekać jakiś czas(kilka dni) ponieważ w krwi znajduje sie kreatynina jest ona pochodna kreatyny, po badaniach lekaż ci powie że masz chore nerki..." - fragment wypowiedzi jednego z forumowiczów, moglibyście ją skomentować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nadmiar kreatyny jest wydalany z moczem pod postacia kreatyniny

jesli spozywales bardzo duze ilosci kreatyny faktycznie wynik bedzie mylacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam takie pyt. jak się ma przyjmowanie suple i odzywek na wyniki badań lekarskich, bo będe owe przechodził w ramach przyjęcia do zawodowej służby wojskowej - najbardziej boje się o wyniki badań wątroby, nerek i krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Jak kolega wyzej wspomnial, mozesz miec podwyzszony poziom kreatyniny po cyklu kreatynowym. O reszte az tak bym sie nie martwila, jesli prowadziles/prowadzisz w miare higieniczny tryb zycia (unikanie nadmiaru %, saa itd. - to mogloby zmienic wyniki prob watrobowych, chociaz nie jestem pewna, czy je tez badaja).

Moze ktos b.kompetenty w tej akurat materii (-> jakie dokladnie badania robia) sie wypowie.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alko wogule nie pije ani nie biore saa , fakt cykle kreatynowe robie.
Badania są typowe - morfologia krwi, badanie wątroby , nerek, ekg, prześwietlenie płuc, badanie na hiv to chyba wszystko no i psycholog))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 498 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94371
a ja mam takie pytanie: od jakiego wieku mozna bezpiecznie oddawac krew?

Where Were U in '92?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
żeby oddać krew musisz mieć skończone 18 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po majowym długimwekendzie bede miał robione okresowe badania w pracy na które składa się m.in.: badanie krwi, moczu, próba wątrobowa, poziomu kratyniny itp.
Moje pyt jest następujące co powinnienem zrobic aby mieć wyniki w normie?
Stosuje obecnie nast. suplementacje:
1. Odż. białk. 90g dziennie
2. HMB - 3g dziennie
3. Daily formula(witaminy) - 1tabl
4. Arthroblock - 4kaps/dzien
5. Krealkallyn w proszku - 3g/dzien - stosuje ją dopiero 4 dni (obawiam sie podwyzszonego poziomu kretyniny)

Moja dieta zakłada:
białko - 2,5g
wegle - 4g
tłuszcz - 2,5g

Zastanawiałem się nad zakupem czegoś na wątrobe co wy na to>?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplemety gdzie w WB

Następny temat

co to za biogenix ??

WHEY premium