SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy do treningu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57
Witam !

Zastanawiam sie nad wzbogaceniem mojego treningu w dodatkowe suplementy i powiem szczerze ze kasy mi nie brakuje jedynie brakuje mi odpowiedniej wiedzy co jak i po ile dawkowac. Moze prosciej bedzie jezeli poprostu spisze wszystko co posiadam w swoim zestawie a ktos z glowa napisze mi co i jak brac.

1. Optimum 100% Whey - ot podobne jak bialko z olimpa
2. Higher Power Creatine, 1000 Grams - kreatynka ... nic nowego
3. Carbo
4. ZMA
5. R4 Performance Recovery Drink
6. Nitrix ( o tym za wiele nie wiem sam ale jezeli ktos bylby w stanie zidentyfikowac ta dziwna substancje to tutaj jest link http://www.bodybuilding.com/store/bsn/nitrix.html )

Rozlozylem sobie trening na 3x w tygodniu po 2 godzinki - trening na sile)
Ogolnie staram sie korzystac ze wskazowek zamieszczanych na forum. Na dzis dzien wskoczylem na trening rozpisany przez Byku.

Cos o mnie.
Wiek 25
Waga 94
Wzrost 190
Tluszcz 18

No i jeszcze jedno pytanko mam odnosnie ZMA, wg. zalecen producenta nalezy to brac na pusty zoladek przed snem - a przeciez to koliduje z moja kolacja oparta na odzywce bialkowej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zestaw extra moze tak zostac

nitrix jednak nie mniej niz 9szt dziennie( absolutne minimum)
akurat te skladniki i w tym matrixie powinny byc ok ale w dobrej dawce)
własnie super polaczenie z kreatyną ale równiez po cyklu z kretki


jesli wezmiesz zma z bialkiem to kity nie odwalisz i tez bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dodam jeszcze ze kreatyne i nitrixa mozesz zastapic cudem MRMa o nazwie metabolic pump

osobiscie szykuje sie na ten produkt za tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57
Dzieki za odpowiedz i indentyfikacje Nitrix'a, aczkolwiek bylbym wdzieczny gdyby jeszcze mnie oswiecono kiedy, w jakich ilosciach i ile razy dziennie co brac ...

W swoich zasobach posiadam takze BCAA wiec milo by bylo gdyby mi ktos w sposob lopatologiczny napisal dawkowanie (aczkolwiek nie lopata :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Bialko w zaleznosci od diety [ polecam przed ew. po treningu dawka 30g - po treningu odstep 20 min od kreatyny]
kreatyna 5g dziennie przez 8 tygodni [5g po treningu - dzien treninogwy i 5g rano naczczo w dniu bez treningu]
Carbo 0.7-1g/kg odrazu po treningu razem z kreatyna
ZMA 3kaps przed snem
BCAA 1kaps na 10kg masy przed treningiem [jezeli dasz przed treningiem BCAA to juz bialka nie musisz]

Co do nitrixu to poczekaj na kogos innego wypowiedz ja bym sie sklanial do 3x3kaps
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy kreatyna w płynie działa ?

Następny temat

Mój I cykl kreatynowy

WHEY premium