SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy a dziewczyna...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1780
wspólczuje ci. Moja nie narzeka. Osatnio mi nawet dołozyła do białeczka bo mi zabrakło kaski :P narzeka tylko że mam mało czasu bo oprócz siłowni 3 razy w tygodniu gram w kosza i mam czas prawie tylko w weekandy. Co do odrzywek to najpierw gadała że to niezdrowe itd. ale jak jej wytłumaczyłem co jest co to przestała marudzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niwix - zastrzyki HieHie no comment
Faktycznie zafunduje jej pewnej nocy mały "wykład" na temat odżywek itp. A jak ona ma dylematy że nie chce abym nabrał masy, a jak na początku napisałem (Białko, tcm, cla, hmb, itp.) to żadnej mega masy na tym nie zrobie. Ale na pewno czytając wasze zdania na ten temat już sie zdecydowałem że jeszcze raz podejme próbe i nawiąże z nią konwersacje na temat supli Jak ktoś ma pomysł jak ująć najprościej to wsyztsko o odżywkach to niech da znać. HeHe fakt najprościej jej powiedzieć że suple i odżywki to sproszkowane i wyodrębnione składniki normalnego pożywienia ale to chyba za mało dla mojej kobietki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
powiedz jej albo odżywki albo koks wybeiraj !





w sumie to nie wiem co jej mozęsz powiedzieć bo dla mnei to jest normalne ( odżywki ) a dwa nei mam takeigo problemu zreszta jak większość widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1780
to powiedz jej to co napisałeś. Że "mega masy" na tym nie zrobisz. Wytłumacz jej która odżywka z czego jest i jakie ma dzialanie. Jak kocha to zrozumie :) życze powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj planuje rozmowe z moim Kochanie więc czymajcie kciuki zainteresowani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Powodzeniahttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/14.gif[/img]. Chociaż wątpie że coś żdziałasz. Ja proponuje wizyte Twojej Niuni na SFD. Chociaż wątpie że coś żdziałasz. Ja proponuje wizyte Twojej Niuni na SFD. Chociaż wątpie że coś żdziałasz. Ja proponuje wizyte Twojej Niuni na SFD[img]../../buziaki/1.gif" alt="" />.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
to chyba najlepsze albo pokaż jej ten temat i już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc już z nią rozmawiałem, i mam jej przynieść ulotki żeby sama sobie poczytała. Ale ciężko było ona po prostu mówi że sie o mnie martwi i już. Że sie jej podobam i nie musze sie zmieniać. Miała obiekcje do mojej diety ale ją zaciołem że chyba powinna być zadowolona że odżywiam sie zdrowo i że na starość nie będe miał otłuszczonego serca itp. to podziałało. Więc jutro skoczymy do sklepu z odżywkami i wezme troche ulotek i przeprowadze następną konwersacje. Na razie jej nie powiedziałem że już mam pełną szawke supli, najwyżej powiem jej że kupiłem to wszystko dopiero po rozmowie z nią No nic ciąg dalszy jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
yhmmm... oszukuj ją daleko zajdziesz ...
a potem takie typki chdzą niby to "śmieci wyrzucić" ...

LUDZIE SZANUJCIE SIĘ !!!

przyjacielu Twoje problemy są sprawą dla psychologa (pannie zresztą też proponuję) bo nie ujedziecie zbyt daleko ...

a seks upraiacie ?

ale faktycznie cykl treningowy masz hard

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1780
w takim tepie to za dwa lata skończysz z nią rozmawiać ale ważne chociarz troche ruszyło do przodu. Atakuj dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO OLIMP'A i DO DOŚWIADCZONYCH!!!!!!!!!!!

Następny temat

Cel masa...suple?

WHEY premium