SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja staff'u

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich , w związku z przyływem gotówki , chciałbym wzbogacić moje ćwiczenia o jakieś suplementy , zacznę od tego ,
że ćwiczę od 4 miesięcy na sucho no i chciałbym zacząć współpracę z suplementami , mam takie pierwsze zasadnicze pytanie , ile powinien trwać cykl ?
po 2 chciałbym się upewnić , staf jest to "remix" substancji
przydatnych podczas ćwiczeń tak ?
przeglądając fora internetowe na początku byłem zainteresowany massacrą od olimpu , aczkolwiek , polecono mi ostatnio xpand'a co wy o tym sądzicie?
dodam , że celem moich treningów jest "nabycie" suchej masy mięśniowej , dieta z bilansem ujemnym jest więc wiecie ;]
pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dla czego spalacz nie ? , skoro przybiore na tkance tl. to moge to jednoczesnie spalac , miesni nie spale przeciez ? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jak Ty chcesz zdobywać suchą masę na bilansie ujemnym ? Wiesz o czym mówisz ?
Jeśli o suplementy chodzi to poczekałbym jeszcze chociaż z miesiąc jak się tak niecierpliwisz i zaczął od mono.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No może z tym ujemnym to przesadziłem , może bardziej zerowy , kwestia w tym , że tkanki tłuszczowej nie chce przybrać , natomiast z tego co wiem , to budowanie masy mięśniowej , bez jednoczesnego budowania masy tłuszczowej jest możliwe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6506
Bilans ujemny :O , nigdy w taki sposób nie zdobędziesz masy. Ułóż dietę z bilansem dodatnim oczywiście i jak kolega up możesz zjeść sobie mono.

" Urodzony by umrzeć, żyje by walczyć! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale chcę mięśniową a nie tłuszczową ? więc może bilans zerowy ?
ps. a czemu mono ??
i gdyby ktoś mógł odpowiedzieć na resztę moich pytań ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Zero to zero nic nie zbudujesz bo będziesz dostarczać tyle kalorii ile organizm potrzebuje.
A czemu nie mono ?
Kto Ci polecił Xpanda ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli próbujesz powiedzieć mi , że nie realnym jest budowanie masy mieśniowej suchej /.?
xpanda polecił mi znajomy , uzasadnił to tym , że tam mam już komplet tego czego potrzebuje , nie muszę kupować oddzielnie
w takim razie co robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Próbuje Ci powiedzieć, że mięśnie rosną od dodatniego bilansu kalorycznego do tego możesz dorzucić aeroby w dni wolne od siłowni i na pewno tkanki tłuszczowej będzie mniej niż mięśniowej ale i tak musisz się pogodzić z tym, że jak już idą to wszystkie obwody w górę, zazwyczaj pas także.
Nie znam Twojego organizmu, Ty zapewne też nie dokładnie. Musisz sprawdzić sam jak reagujesz na kalorie, ja wróżką nie jestem.
Jakie substancję chciałbyś kupować oddzielnie i po co ? Nic o tym nie wiesz, a słuchasz tego i uważasz, że to jest idealne dla Ciebie, a jakbyś usłyszał, że masz bić poślady bo to najlepsza droga to co byś zrobił ?

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2009-12-11 21:09:08

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2009-12-11 21:09:31

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm to może w takim razie doradzisz?;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Przede wszystkim musisz mieć dietę z odpowiednim bilansem kalorycznym, na +. Udaj się do działu odżywianie, ułóż dietę i daj tam do sprawdzenia, a na pewno otrzymasz odpowiedź.
Następnie wklej swój trening do odpowiedniego działu by upewnić się, że wszystko jest ok.
Z supli jak mówiłem dla mnie na początek idealne jest mono lub inna forma kreatyny. Do tego możesz dorzuć witaminy i minerały oraz białko i gainera w celu uzupełnienia diety. Nie potrzebujesz niczego więcej na początek. W pewnym momencie trafisz na zastój i wtedy sięgniesz spokojnie po mocniejsze suple, teraz to zbędne wg mnie.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a w takim razie co to jest to mono ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple a ibs

Następny temat

Na poczatek.

WHEY premium