SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja po roku treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Lecthor
- witaminy codziennie + magnez z b6
- Kreatyna 5 g przed treningiem. Od jakiegoś czasu, ale wcześniej brałem mniej i kiedy teraz zwiększyłem dawkę to dopiero czuję efekty
- BCAA 3 tabletki z Activ Laba i 3 tabletki po treningu.
- Gainer raz dziennie, czasami przed treningiem, rzadziej po.

kreatyny i bcaa nie biorę w dni nie treningowe. Trochę kreatyny znajduje się w moim gainerze.



dawkowanie z doopy!kto Ci tak polecil?

a-kreatyna dawka minimum to 5g
pisalismy o tym kilka tematow nizej
b-kreatyne bierze sie codziennie(!) a nie 2czy 3x w tygodniu

wiec teraz wiesz dlaczego nie dziala!

c-na co Ci bcaa?
i do tego 3kaps przed i 3 kaps po?
ile bedziesz mial tam bcaa 4-5g?
albo jedz wiecej albo nie jedz wcale

d-gainer jedz po treningu
po co jesz przed?
nie masz posilku przed?

jedz po bo wtedy jest najlpesza pora do jedzenia

nie bede pisal o oknie anabolicznym

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1155
już wiem, że kreatyne z tyłka brałem.. teraz to zmienię. W sumie BCAA to aminokwasy, z których zbudowane są białka, więc dlaczego miałbym ich nie brać? A wcześniej te dane nt dawkowania miałem z opakowania. Z kreatyną trochę zawaliłem, wiem to sam, ale teraz zamierzam dobrze ją stosować. Gainera czasem jem przed siłownią, jak wracam z pracy. Odczekuję pół godz/godz. idę na siłownię a po siłowni jem sowity obiad żeby po treningu dostarczyć białka, węglowodanów i witamin. Wydaje mi się, ze tak jest lepiej. Potem na kolację jem jeszcze twaróg, ciemne pieczywo itp.


Jeszcze jedno żeby nie zaśmiecać forum. Z działu encyklopedia suplementów przeczytałem coś takiego o spirulinie zawartej w algach morskich: Stanowi źródło wszystkich niezbędnych aminokwasów (siarkowych w ograniczonych ilościach), kwasu gamma-linolenowego (GLA), alfa-linolenowego, linolowego oraz innych kwasów organicznych, a także witamin z grupy B, witaminy C, D, E.. Pamiętam kiedyś moja panna to łykała dla zdrowia, aż tak drogie to chyba nie było. Co byście powiedzieli na taki suplement? :)

Zmieniony przez - Lecthor w dniu 2012-06-29 15:13:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbrylona BETA ALANINA

Następny temat

cykl

WHEY premium