SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja i Sporty walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
ja tam tez niem ma diety i wcinam bialko i jest dobrze staram sie szamac na oko zeby bylo zdrowo

Co do zakupu gainera odpusc sobie kup sobie lepiej bialko i wcinaj jako okolotreningowe. Gainer jak dla mnie fuuj za duzo cukrow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
kaamil a skad wiesz że dostarczasz go za mało jak nie wyliczasz diety? Białka,Gainery itp bez chodź szczątkowej diety to bezsens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
dieta jak napisalem jest na "oko" a bialko okolotreningowe teraz widzisz sens?

Zmieniony przez - kaamill w dniu 2008-09-18 17:09:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
Nie widzę. Skąd wiesz że nie winasz go za dużo? No ale co mi do tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Lepiej więcej jeść. Mi po białku wyskakiwały syfy a przyrostw nie było. Szkoda urody panowie.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2008-09-18 21:42:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
Masę buduje się poprzez dodatni bilans kaloryczny. Lepiej zjeść normalne jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
kondek oczywiscie ze najlepiej bylo by odstawic suple i uzypelniac wszystko pokarmem ale nie zawsze sie ma czas- praca, a nawet checi ale coz zrobic takie zycie. Vtserafin syfy po bialku moze za duze porcje brales? Rozwin to co pisales o odzywkach (kretce) i sercu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
wstajesz 30 min wcześniej i gotujesz jajka na twardo i bierzesz ciemny chleb do jakiegoś pojemnika? w czym problem? Co do tych syfów to chyba jest to wynik nadwyrzki białka w organiźmie a jeśli chodzi o serce to jest to przecież mięsień i cały czas pracuje a kreatna wspomga wzrost mięśni więc pewnie o to chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Kamil a co tu rozwijać? Gadałem o tym z lekarzem i potwierdził że odstawienie supli poprawi stan mojej komory. Serce to mięsień i wspomaganie kreatyną pompuje go podobnie jak inne mięśnie. Zweryfikuję to osobiście za kilka miesięcy bo co rok mam zamiar robić echo serca (pierwszy raz był przed wakacjami). Cudow się nie spodziewam bo wysiłek jakiemu poddaję sie na treningach jest tym czynnikiem ktory sprawil ze komora urosła. Wydaje mi sie ze osoby cwiczace tylko na silce nie powinny notowac takich zjawisk po suplach jak ja.:P



Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2008-09-18 23:45:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
serafin myślę podobnie raczej tylko przy wysiłku aerobowym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Remy "The Flying Gentleman" Bonjasky o Pawle Słowińskim!

Następny temat

Quinton Jackson vs Wanderlei Silva na UFC 91... czyżby???

WHEY premium