SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja - redukcja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1536

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

87

Wzrost

176

Staż treningowy

rok

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

5x w tyg siłownia + 3x 45min cardio i areoby

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

wzorowy

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

50/30/20 - teraz na redukcji

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

do 250zł

Cel/problem/opis

Redukcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 288
Siemanko, mam parę pytań odnośnie suplementacji na Redukcji.

Chciałbym coś na regenerację, pompę, oraz kopa na bieżni :D.
Moje typy to :

Aakg Olimpu - typowo na pompe
Glutamina - mam BCAA XTRA Activlab'u ono niby w sobie już ma glutaminę
Energon x1000 Activ Labu - strasznie ospały jestem na treningu teraz ( a taniej wychodzi porcja Energonu od jakiegoś Red bulla czy coś)
No i "spalacze" :
LipoBurn albo Venom

To teraz pytania :

Aakg i BCAA - będzie to dobry mix? Dobry wybór z markami?
Energon - jak wyżej, czy jest sens kupować ? Daje "kopa" ?
Lipo czy Venom ?

Jak to dawkować? Bo na opakowaniu Aakg przykładowo napisane, że po jeden kapsułce ,a koksy z forum pisały , że po 5 to minimalnie, więc wolę się nie sugerować zalecanym dawkowaniem.

Czekam na odpowiedzi i POZDRO!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Pachnie_masa
Czyli wywalić ten ryż i dodać białko />

Tak, 340g na redukcji to taka średnio-wysoka dawka, dlatego ucinaj to za każdym razem, kiedy się po jakimś czasie ważysz i widzisz stagnację. Inaczej nic z tego nie będzie.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Ehm... a po co Ci to? Masz jakąś wielką stagnację? Jesteś na redukcji już kilka miesięcy i waga nie spada? Czy tak się po prostu napaliłeś, bo proszek, to od razu będziesz lepszym pakerem?

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 288
Jak ja nie lubię wypowiedzi bez sensu. Ale tak, jeżeli ci to pomoże to to powiem. Mam zastój, pomimo zmiany ćwiczeń , intensywności treningu , nic nie idzie. Siła stoi w miejscu, czuje się coraz bardziej ospały, jestem świeżo po masówie.

Napisałem chyba w dobrym dziale - suplementacja. Jeżeli Tobie rodzice nie pozwalają na suplementy to nie znaczy od razu , że możesz "gnoić" innych i pisać taką ironią "będziesz lepszym pakerem" może to coś siedzi w mojej głowie i jest to efekt placebo, wezmę jak to nazwałeś proszek i będzie skok siły. Wszystko jest dla ludzi chyba co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Pachnie_masa
Jak ja nie lubię wypowiedzi bez sensu. Ale tak, jeżeli ci to pomoże to to powiem. Mam zastój, pomimo zmiany ćwiczeń , intensywności treningu , nic nie idzie. Siła stoi w miejscu, czuje się coraz bardziej ospały, jestem świeżo po masówie.

Napisałem chyba w dobrym dziale - suplementacja. Jeżeli Tobie rodzice nie pozwalają na suplementy to nie znaczy od razu , że możesz "gnoić" innych i pisać taką ironią "będziesz lepszym pakerem" może to coś siedzi w mojej głowie i jest to efekt placebo, wezmę jak to nazwałeś proszek i będzie skok siły. Wszystko jest dla ludzi chyba co ?

Nie bulwersuj się tak i nie poruszaj tematu rodziców innych osób czy rodziny, nigdy w swoim życiu - tego się naucz.

Napisałem ironią, bo ty tak samo zadałeś pytania. To jakaś nowość, że po masówce jest się na redukcji bardziej zmęczonym? Chyba, że myślałeś, że skoczy Ci siła. Zainwestuj w witaminy, wapń i minerały, abyś uzupełniał zapotrzebowanie i miał lepsze samopoczucie. Nie trenuj na redukcji na siłce niewiadomo jak, bo normalne, że nie dasz rady z mniejszą ilością węgli. Wysypiaj się...

Po trzecie - nie napisałeś tego w dziale suplementacja.

PS. Po Twojej wypowiedzi widać, że jesteś bardzo wkurzony, więc może redukcja nie jest dla Ciebie

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 288
Czy ja obraziłem twoich rodziców? Nie sądzę. Napisałem tylko , że zabraniają ci brania odżywek, dlatego wyżywasz się na innych pisząc takie bzdury.
Masz 15 lat w profilu , więc stwierdziłem , że twoje otoczenie (rodzina) wpaja ci do móżdżku, że białko to steryd, tak wnioskuję po twojej odpowiedzi.

Jestem zmęczony , dlatego potrzebuję jakiegoś boostera jakim jest Energon , czy ty jesteś na tyle tępy żeby połączyć fakty ?
Mam ułożoną dietę Wysoko węglowodanową, chyba widzisz w ankiecie (no chyba , że znowu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem)
Napisałem w dziale Junior - trening , dieta , suplementacja.

Nie należę do osób spokojnych , ale co ma to związanego z redukcją?

ps. Błagam, odpowiedz ktoś na moje pytania, nie chce mi się już z nim użerać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Mógłbyś opisać swoją dietę, bo jak patrzę na te proporcje to jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić... (co więcej nie wydaje się ona wysoko węglowodanowa) Byś może w tym leży sęk twojego nadmiernego zmęczenia.

Zmieniony przez - Laokos w dniu 2014-01-09 19:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 288
340g węgli
210g białka
60g tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Nie myślałeś żeby trochę te węgle uciąć? Na redukcji raczej stawia się na odpowiednią podaż białka i czasem zastępuje część wegli tłuszczami (mniej zalewają). Tak naprawdę jeżeli pojawia się stagnacja (spadek masy ciała jest niezadowalający) to powinieneś od tego zacząć ;)

Co do zastoju - na redukcji nie licz, że będzie siła szła (to ogólnie wbrew ludzkiej fizjonomii), czasem nawet bywa, że spada. I tutaj nie pomogą żadne odżywy, no chyba, że koks ;)

Zanim sięgniesz po coś "co mocniej trzepie" - pijesz kawę? Bo tak serio, wielu jej nie docenia, ale jeśli nie używasz jej regularnie to naprawdę daje dobrego kopa :D
Jak masz BCAA od ActivLaba glutamina dodatkowa zbędna - jak sam zauważyłeś już ma ją w składzie (wystarczająco).
Aakg - ja bym sobie odpuścił, bo raczej niepewna inwestycja, ale jeżeli Ci zależy - tutaj jest właśnie proble z dawkowanie, bo różnie to na ludzi działa (lub czasem nie działa), zacznij od 1 kapsa - nic nie poczujesz - jedziesz dalej - do około 5g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Napisz ile ta redukcja trwa, bo w sumie jeżeli to jest początek to nie opłaca Ci się kupować żadnych spalaczy tłuszczu, bo potem już nie będą na Ciebie działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 288
Od stycznia 2013 roku redukowałem przez 4 miesiące na Thermo Speedzie. Później już nie miałem podzielonego etapu na mase czy redukcje. Chodziłem na siłownie i jadłem zdrowo po prostu. Od sierpnia masowałem sobie aż do teraz. Na redukcji jestem drugi tydzień i jest ciężko, bo chodzę ospały. Wracam do domu, kładę się spać i mam cały dzień wyjęty z życia.

Kawy nie pijam - nie lubię.
Na aakg napaliłem się ze względu na jej działanie : dokrwienie , dotlenienie komórki mięśniowej.
BCAA jak dawkować ? Tzn. porcje znam ale przed i po treningu czy przed posiłkami , czy może jak ostatnio usłyszałem od łysych na siłowni zamiast śniadania (?) co jest wg mnie głupotą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego głupotą? Ma sens jeśli robisz aeroby na czczo. W innych wypadkach też może mieć sens jeśli srasz kasą.
Co do glutaminy sobie odpuść. Spalacz - polecam Ci Machine Man Burner i coś do tergo np. Thermo Pump. Wtedy MMB możesz ładować rano dla "kopa" i troszkę podkręcić metabolizm a TP przed samym treningiem.
BCAA - na redukcji polecałbym przed i w trakcie (rozpuścić minimum 1g czystych BCAA na 10kg masy ciała).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Redukcji

Następny temat

Odżywki dla trenującego 15 latka

WHEY premium