SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplement do obniżenia ciśnienia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 471
Siemanko, jaki suplement do obniżenia ciśnienia będzie najlepszym wyborem ?
Mam za duże ciśnienie w oczach, jak i ogólne.
Jestem na cyklu teść cypio + oxa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76108 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755249
Wymieniona suplementacja jak najbardziej będzie dobrym rozwiązaniem. Niestety może to być tylko kropka w morzu. Najważniejsze będzie kontrolowanie tego ciśnienia i regularne konsultacje z lekarzem specjalistą. Jeżeli stwierdzi on, że sytuacja tego wymaga, to zapewne przepisze odpowiednie leki.

Poza tym, nie wiemy jak wygląda Twój odżywianie. Długotrwałe błędy żywieniowe zdecydowanie mogą w negatywny sposób wpłynąć na nasze zdrowie. Podobnie jak wysoki poziom tkanki tłuszczowej, czy w niektórych przypadkach nawet masy ciała.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9064 Napisanych postów 82762 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699961
Jakie masz ciśnienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
Ogólnie jeżeli chodzi o samą suplementację tutaj przede wszystkim musisz zadbać o stosowanie tych produktów które będą miały wpływ na układ krążenia. Czyli kwasy tłuszczowe omega-3 wykorzystanie na przykład allicyny z czosnku czy bergamotki jako wsparcie dla lipidów. Aakg również może mieć tutaj pewne działanie obniżające ciśnienie krwi, jednak jeżeli jest ono znacznie podwyższone to niestety trzeba będzie uderzyć już farmakologię bo suplementacja tutaj niewiele pomoże. Jest na rynku wiele różnych leków które nie ingerują praktycznie w żadne układy naszego ciała także tutaj nie ma co zwlekać
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 471
Ciśnienie około 140, ostatnio byłem u okulisty i powiedział że mam duże ciśnienie w oku.
Ogólnie chodzi o to że czuć jak serce mi bije trochę szybciej, no i jestem czerwony na twarzy.
Więc jest jakiś dobry sprawdzony suplement ? Który posiada wszystkie potrzebne witaminy ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 471
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Badałeś estradiol ??
Kręcisz aeroby?
Do suplementacji możesz wrzucić wyciag z jemioły, kupisz w każdej aptece dodatkowo
Skurczowe nie jest jakoś mocno wysoko ,a jak rozkurczowe ?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-12-16 05:50:44
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33180 Napisanych postów 23266 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278284
Martix552
Ciśnienie około 140, ostatnio byłem u okulisty i powiedział że mam duże ciśnienie w oku.
Ogólnie chodzi o to że czuć jak serce mi bije trochę szybciej, no i jestem czerwony na twarzy.
Więc jest jakiś dobry sprawdzony suplement ? Który posiada wszystkie potrzebne witaminy ?
Badaj regularnie , głównie rano i rób notatki , ja mam w ciągu dnia średnio 135/140 na 88/90 jednak rano zazwyczaj norma 122/ 81

Na początku zacznij kręcić cardio , pij dużo wody , czosnek spożywaj , aakd i obserwuj m

Mi też w zeszłym roku okulistka jak badała oczy to odrazu stwierdziła że mam duże cisnienie bo pioruny w oczach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 471
Ogólnie to byłem u lekarza, zrobił mi pomiar ciśnienia, było za duże, zrobili mi ekg, i tak samo było duże ciśnienie.
Ale to trochę śmieszne, bo dał mi notes, w którym zapisywałem ciśnienie mierzone w domu rano i wieczorem, i nigdy nie wynosiło więcej jak 129 :p
A jak już poszedłem do niego po tygodniu zapisywania, zmierzył mi ciśnienie i znowu wyszło wysokie, górne 140, ale dolne nie pamiętam już.
Teraz byłem u okulisty, i powiedział że mam duże ciśnienie.
W nocy też ciśnienie powinno byc niskie, a ja czuję jak mi nawala serce, dodatkowo mam czerwoną twarz.
A te suplementy co dałem wyżej sprawdzą się ?
Patrzyłem opinie to himalaya ma bardzo dobre i pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
Ogólnie jeżeli chodzi o ten suplement diety który wkleiłeś Jak najbardziej możesz sobie go dorzucić do diety, usunąłem go bo narusza regulamin forum. Jednak tutaj musisz zadbać również o podstawy czyli odpowiednie nawodnienie organizmu, odpowiedni scen jaki dostarczeniu wszystkich niezbędnych minerałów jak magnez sód czy potas. Ciśnienie masz delikatnie podniesiony, mieści się wolne jest w granicach górnych normy prawidłowej także tutaj Jak najbardziej można suplementacja ją odpowiednio zbić je do nieco niższej wartości

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 471
Lepiej sprawdzi się suplement z ziół, czyli ta himalaya, czy suplement z witaminami, np omega 3, Wit c, d itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
Wiesz co tutaj trudno ocenic to tak naprawdę sprawdzi się lepiej, co zadziała na ciebie, Ważne żebyś sprawdził co w składzie mają tego typu produkty i dodatki bo my tutaj ci wymieniliśmy to powinno w takich Superman tak się znaleźć aby to ciśnienie było utrzymywane w ryzach. Jednak nie zaniedbuj tego o czym wspominam również w poprzednim poście czyli odpowiednie nawodnienie odpowiednia podaż elektrolitów które mocno będą wpływać na to I jak kształtuje się gospodarka wodno-elektrolitowa na a co za tym idzie również w ciśnienie krwi
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie daa wybrać ?

Następny temat

Odchudzanie, jaki spalacz wybrać?

WHEY premium