SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple na redukcje

temat działu:

Dietetyka sportowa

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1097
Witam , mam 15 lat i po raz pierwszy mam zamiar korzystać z suplementu zwanego "Thermo Speed" na początku chciałbym się do widzieć czy są jakieś przeciwwskazania oraz ile razy i kiedy miałbym go brać czy cały czas czy tylko w dni treningu do tego chodzę na kosza praktycznie co dziennie oraz na siłownię z planem FBW poniedziałek środa piątek po treningu 30 min biegu.
Dziękuje pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
oj MadejOo zastanów sie czasem jak cos piszesz, bcaa to białko, a białko ma w sobie bcaa tylko różne białka maja rózne proporcje, i wcale nie musi miec białka ani carbo ani bcaa, bcaa można brac przy masie i zabezpieczać miesnie podaczas treningów przed rozpadem wtedy najlepsze wyjszie popijac podczas treningu, a białko o sprawa indywidualna czy je dostarcza z innych źródeł i z carbo podobnie.

do autora, kiedy zacząłes redukcje?? jaki bf??

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
a dieta jest??

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1097
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1097
Aha i waże 82 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
to jak dieta jest to spalacz zbędny

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1097
No ale chcę szybsze efekty i wgl więc moge czy nie nie pytałem się czy jest to zbędne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
to ci odpowiem ze szybszych efektów nie bedziesz miał niestey, a przeciwskazania to wiek.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 165
ja gdy zaczelem sie odchudzac mialem 14 lat z 89 kilo zeszlem na 72 ... mialem diete i i wzialem przy tym thermo speed jeden listek czyli chyba 30 kapsułek i troche pomogło ale pamietaj dieta najwazniejsza i kolacje to zjedz tak do godziny 19 ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
a niby czemu do 19??
ja jem o 24 kolacje i też jestem na redukcji...

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 165
ja jak chudlem to jadlem do 19 ... powinno sie jesc kolacje jak najwczesniej tak mi lekarz mowil ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 165
a tak przy okazji ja tez jestem na redukcji i kupilem bcaa mega caps 1100 dobre są, pomagają ? moze wiesz cos na ten temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o korekte diety! :/

Następny temat

Czy mogę zastosowac tą diete przy porannym treningu?

WHEY premium