SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple na "obudzenie"

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3223
Witam, na lipiec 2013 zaplanowane są egzaminy sprawnościowe do szkoły do której planuje się dostać. Po dłuższej przerwie, ćwiczę regularnie od wiosny na w pełni wyposażonej siłowni. Niestety mam taki problem, że brakuje mi energii podczas treningu, stąd też moje pytanie jaki suplement moglibyście mi polecić. Celem jest pobudzenie i większa "pompa".
Nie mam w planach budowania jakiejś mega masy. Głównie zależy mi na sile i spaleniu nadmiaru tłuszczu. Także będzie nie tylko siłownia, ale też bieganie i basen.

Zmieniony przez - KlimeQ w dniu 2012-09-15 23:17:26

Shut The f*** Up And Train

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
na spalenie tłuszczu jest dieta , a żeby dodac troche energi to można kupić sobie kofeine lub guarane

https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Caffeine_Power-opis2132.html
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Energon_X_1000-opis2127.html
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_ULTRA_ENERGY-opis3694.html

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-09-15 23:29:20
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3223
Suplement na spalanie tłuszczu nie jest mi zupełnie potrzebny. Chodzi jedynie o maksymalne pobudzenie i wykorzystanie czasu spędzanego na siłowni

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
Spadłem z 80 do 68kg bardzo szybko (parę miesięcy) jak stosowałem therm energy power hi-tec'a.Biore go już rok i ważę 70kg.Nie ćwiczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 10 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
Ten suplement (therm energy power) aktywuje energie z zapasów.Często rusza sie z miejsca.Zawiera kofeine z guarany i kawy,tauryne i polifenole zielonej herbaty (egcg).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez spamu proszę.
Jeżeli chodzi o energię na treningu to polecam ten produkt zdecydowanie
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Energon_X_1000-opis2127.html
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
DUŻO węglowodanów w diecie + przed treningiem 200-300mg kofeiny czystej (bezwodnej) i 3g tauryny. I wysypiaj się.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
jesli chodzi o suplementy to juz wyzej dostales odpowiedz , pamietaj ze to sa dodatki po ktorych po pewnym czasie juz nie daja efektu takiego jak na poczatku ze wzgledu ze wrazliwosc na substancje w nich wzrasta skupilbym sie na najwazniejszych kwestia a wiec prawidlowego odzywiania (odpowiedniej ilosci wegli ktorych brak moze powodwoac wlasnie brak energii) jak odpowiedniej ilosci snu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 448
Mialem ten sam problem. Dieta redukcyjna z 120kg, teraz jest 78.
7 dni w tygodniu praca od 9 rano do 22:00 chodze spac o 24/1 wstaje o 6:15 zeby przygotowac posilki no i na silke.
Po roku diety redukcyjnej zaczely mnie ciekawic spalacze, no i generalnie fajnie pobudzaja.
Przeszedlem przez kilka teraz: hyperlean fx7 daje takiego kopa ,ze moglbym cwiczyc caly dzien. Uwaga nie dla poczatkujacych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Geranium, yoha, 1,3 --- trudno się dziwić że daje kopa

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania do redukcji po (częściowym) zbudowaniu masy mięśniowej:).

Następny temat

odżywki i trądzik

WHEY premium