SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple Na Redukcje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
Witam
Cwicze na silowni 4x w tyg i 1x aeroby i mysle tak sobie ze oprocz dietki przydalyby sie takze jakies suple :P
Tak wiec udalem sie do sklepu i zakupilem Chitosan na ograniczenie laknienia , Thermo Speed Extreme na spalenie oraz Taurynke jako antykatabolik , mysle sobie zeby dokupic BCAA z Olimpa oraz jako ze silownie koncze ok.16:30-17:00 moze jakas odzywke bialkowa zaraz po treningu poniewaz pod wieczor staram sie ograniczac wegle i tluszcze oraz mam witaminki ktore juz lykam i sie koncza Vita-min Plus ale mam juz dokupione Vita-min multiple SPORT.
Co byscie doradzili co jeszcze moze dodali a moze cos wyrzucili , Prosze o porade.
Aha mam 179cm wzrostu i waze 98kg chcialbym zjechac do 85-88kg w ciagu 2-3 miechow. :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
Ostrovia nie jest zla ? no to wnioskuje ze jakas dobra to tez za bardzo nie jest :PP ??

franekjjj3 - wiedzialem ze ktos sie dowali :PP a tak serio to sie miesci a ta zlotoweczke dolozy mi dziewczyna (moze ;p) :PP hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
tse slaby spalacz
bcca bierz 1g/1kg przed treningiem i po
turyna rano przed i po treningu 1-2g
uluz diete, kup bialko zma witaminy
mozesz dodac kreatyne

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
kreatyna na spalaniu :? chyba sie nieznam ;/ to moze do tse dokupic jakas l-karnityna (moze cos da z tse) albo HMB do tse? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
kreatyna uchroni przed drastycznymi spadkami

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Tse to zamało jest słabiutki.Venom hyperdrive sie nada .
6g Tauryny dziennie.
Stack kreatynowy lub jabłczan w dawce 10g dziennie.
Zielona herbata do oporu w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
ja bym brał REDLINE z firmy VPX .. za***iscie pobudza tobrze pali fat ..! białeczko białeczko .. aminki .. z tą kreatyną to róznie bywa .. jak juz to bierz jabłczan .. ale mysle ze jak bedziesz miał białeczko i aminki to nie powinno duzo ci spasc ... ! a tluszcz spalisz bo bedziesz trenował hardcorowo z redlinem .. ! mega pobudza !

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
Niewiem moze sie myle ale chyba Venom i Redline sa na Efedrynie ?
Nie zabardzo chcialbym na efce bo mam problem z nadcisnieniem ( najprawdopodobniej z powodu nadwagi :/ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
A moze cos dokupic do TSE bo i tak kupilem zanim temat zalozylem , przeciez niewyrzuce , trza to zezrec :PP ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Nie wiecie ile kolega ma lat a doradzacie mu naprawde mocne kopniecie..
Jezeli to twoj pierwszy kontakt ze spalaczami to wg mnie TSE bedzie ok
BCAA faktycznie dokup.. 1g/10kg wagi ciala ( a nie 1g/1kg !! )
no i witaminy
kreatyne tez mozesz, nowoczesne rozwiazanie i dobre wydaje mi sie.

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Redline jest dobry na ostatnie szlify, gdy fatu mało, a nie na schodzenie z nadwagi.
Zjedz tse od 2-10 kaps na dzień,
potem jeśli kasa jest Scorch, jak mniej Dyma-Burn extreme.

kreatyne tez mozesz, nowoczesne rozwiazanie i dobre wydaje mi sie.

tak było i rok i dwa i trzy lata temu.
pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-01-25 21:24:22

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 194
Myslalem ze napisalem ile mam lat ;p w sierpniu 20 ;] kontatku ze spalaczami niemialem tzn. L-karnityne ze 2 lata temu ;] za ktora dalem bodajze 70 zl , ktora zupelnie nic nie dziala ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego zaczac

Następny temat

Co na początek ? sogi za pomoc

WHEY premium