SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Studia sportowe

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1419

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
Jak myślicie gdzie są najlepsze studia sportowe w Polsce? Jaki kierunek teraz warto studiować wychowanie fizyczne a może sport ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9874
Ciekawy kierunek, ja wypowiem się ze swojego doświadczenia, po skończeniu studiów na AWF, trenerskich judo, miałem krótka przygodę z praca w policji, jako właśnie człowiek odpowiedzialny za wychowanie fizyczne i sprawność policjantów. Krótką bo okazało się żeby na sto procent być przydatny, same studia nawet ze specjalizacją trenerską to za mało. Sama walka wręcz to za mało w policji, dochodzi jeszcze strzelanie, posługiwanie sie tonfą, taktyka interwencji itp. Tego wcześniej nie sposób było nauczyc poza strukturami mundurowymi, może ten kierunek to załatwi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 181
Możesz studiować A Wuef są to dobre studia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
osobiscie uwazam ze rehabilitacja na awf jest dobrym pomyslem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
ja Studiuje na Wsfit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie ma sie czym chwalic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
W Polsce mamy parę AWFów, który wybrać ? No i co z kierunkiem, który lepszy wychowanie fizyczne, sport, rehabilitacja? A może znacie jakieś zagraniczne sławne uczelnie sportowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
poleciłbym wychowanie fizyczne

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
milo spedzony czas jesli chodzi o studiowanie,ale co po tym kierunku zwojujesz?chociasz kazdy ma rozne aspiracje

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
dobrze xero napisał. nie wiele te studia mogą ci dać. możesz np. w szkole wf-u uczyć

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
ktos to musi rowniez robic

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
no tak. ale są ciekawsze rzeczy

Pomogłem? to daj SOG'a :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam HTC WILDFIRE

Następny temat

Gala MMA w białymstoku?

WHEY premium