SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzelające kolana

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Problem taki jak w temacie może ktoś wie co z tym robić biorę cały czas glucosamine i nic nie daje ,czy mam się ubezpieczyć i kupić jakieś ściągacze co polecacie bo boje się że kolana stracę na treningu kiedyś ćwiczę sam i tu też duży problem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
Dobra i mądra rozgrzewka i podczas treningu "strzelać" nie będzie. Mnie bez rozgrzewki też strzela cały czas - szczególnie rano.

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Przepraszam nie dodałem tego ale zawsze robię rogrzewke 25-20min +20min jazdy rowerkiem to mało?? mam taki problem ze te kolana nie wiem dlaczego ale zawsze strzelają przy każdej czynnośc jakieś kucanie chociaż czy coś i strzela też i boję się o to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 557
miałem podobny problem z łokciem, bolał mnie i strzelał.smaruj na noc maścią rozgrzewająca (najlepsza rub arom)a jeśli nic nie pomorze to idż do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1069
Mam to samo, z tego co wiem powodem strzelania w kolanach sa znajdujace sie tam pecherzyki powietrzne. Skorzystaj z wyszukiwarki

"gdy masz siłę w rękach, cały świat leży u twych stóp"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4370
lekarz! ja czekalem za dlugo i teraz jest tylko gorze, maść rozgrzewajaca mozesz sobie podarować... glukozaimna tez gow.. daje...
rezonans i dobra diagnoza, pozniej lecznie bo nie wiadomo co tam siedzi, a z czasem moze byc jedynie za pozno...

"Pij mleko - będziesz wielki jak ciągnik Iveco z naczepą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Heh ja bym chętnie poszedł z tą sprawą do lekarza sam ale mam bardzo ambitnych rodziców którzy wolą leczyćć niż zapobiegać i maja ogólem w d**** to że mam z czymś problem mam 16 lat a na drzwiach do lekrza wisi "Osoby pełnoletnie przyjmujemy tylko z pełnoprawnym opiekunem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4370
sraj na takiego lekarza, idz do rodzinnego i popros o skierowanie do poradni sportowej!

"Pij mleko - będziesz wielki jak ciągnik Iveco z naczepą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
pepello to własnie u lekarza rodzinnego tak pisze lol xD właśnie też nie wiem jak to jest ale tak pisze normalnie kiedyś sam przyszedłem z grypa bo starzy oczywscie gdzies a gorączka 40 stopni prawie a koleś mnie wywalił ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ale bolą Cię te kolana czy tylko strzelają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Strzelaja czuje czasami lekki ból ale nie taki żeby płakać aaż ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzedam sprzęt do treningów Strong Man

Następny temat

ARMWRESTLINGOWCY i ich siła

WHEY premium