SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Storm, shock + kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1170
Cześć, mam storm i shockam, mam zamiar go brać przed i po treningu, ale w dni nietreningowe chciałbym brać jeszcze jakąś kreatyne. Możecie coś polecić do jakoś 70 zł ? Co myślicie o QNT - Creatine X3 ?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6316 Napisanych postów 141751 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1071585
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1170
Storma i shocka biore przed i po treningu, a kreatyne w dni nietreningowe rano przed posiłkiem. W dni treningowe brać kreatyne też rano ?

OLIMP - MASSACRA + REANIMATOR - co myślicie o tym stacku ? Lepszy będzie storm i shock, czy massacra i reanimator ?

Zmieniony przez - Janczar666 w dniu 2011-01-23 13:01:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6316 Napisanych postów 141751 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1071585
ja bym dal shocka+reanimatora jak juz

a kreatyne tylko w DNT rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No nic, zamówiłem już storma i shocka. Mam nadzieję, że będę zadowolony :) Okej, wielkie dzięki za pomoc TomQ-MAG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Cześć, właśnie mam zamiar zacząć cykl, ale się zastanawiam czy mógłbym w dzień treningu rano pić też shocka. Zamówiłem duże puszki i z tego co widzę, na kilka miesięcy mi to wystarczy ^^, a chciałbym zrobić jeden konkretny cykl, nietreningowe tylko rano kreatyna. Z tego co czytałem to sporo osób tak brało.
OLIMP Super Whey Gainer - mam też takiego gainera, kiedy powinienem go brać ? Czy stosować go jako uzupełnienie diety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5206
Ja dawkowałem tak
DT Rano Storm przed treningiem Shock po Storm
DNT Rano Storm
A shock tylko przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
gainer wg brakow co do stackow:

DT przed treningiem Shock po Storm
DNT Rano Storm

reszte zostan na nastepny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Okej, po raz kolejny dzięki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
TomQ-MAG pomęczę Cię jeszcze jednym pytaniem Co jest złego w dawkowaniu Xyz69 ? Bo z tego co czytałem to sporo osób tak brało i się zastanawiam czy nie brać np. tej kreatyny (mam mniej niż pół puszki, bo dostałem od znajomego) w dzień treningowy rano. Czyli: DT: rano kreatyna, przed treningiem shock po storm. DNT: rano shock.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
za duzo kreatyny.
W dalszym etapie na pewno bedziesz bral wiecej niz porcje shocka. Wiec tak jak napisalem starcza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietanbol

Następny temat

sila