SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stejki są dla chłopców, mężczyźni jedzą tatar %)- temat zbiorczy.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
U mnie raczej bez żadnych fajerwerków - żółtko, cebulka, ogórek, grzybki, sól i pieprz...
Mam pytanie - co polecacie jako substytut dla polędwicy, te paczkowane gotowe masy mięsne na tatar dają radę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Nie dają rady. Ostatecznie ligawa wołowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
ja odkąd trafiłem na ch**owe mięso jadam ostatnio tylko paczkowane, jak się dobrze zrobi całkiem nieźle to smakuje,

wydaje mi się, choć jeszcze nie próbowałem, że fajnie będzie się komponować marynowana papryka jabłkowa.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Koniu151
ja odkąd trafiłem na ch**owe mięso jadam ostatnio tylko paczkowane, jak się dobrze zrobi całkiem nieźle to smakuje,

wydaje mi się, choć jeszcze nie próbowałem, że fajnie będzie się komponować marynowana papryka jabłkowa.


Te kupne paczkowane tatary kupujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
od ~2tyg tak, póki trauma mi nie przejdzie.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-07-25 13:56:26

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Heh, to musiałeś naprawdę syfne mięcho kupić.. Nie śmierdziało podczas mielenia ?

Tak BTW, to polecam równiez sardynke do tatara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
pewnie kupił już zmielone czyli tak na na prawde nie wiadomo co to było

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Nie no, mielonego mięsa nie kupuję w ogóle i nie polecam. Ale z Koniem nic nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
na tatara musi byc najlepszy kawałek od pani Zosi z mięsnego

do obróbki termicznej to paczkowane jeszcze ujdzie ale paczkowane mielone to pies nie ruszy

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
Tatar jest super, z cebulką, kiszonym i musztardą. Mięso koniecznie polędwica siekana, nie mielona!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

smaczny sposob na tunczyka...SPRÓBUJ A SIĘ PRZEKONASZ !!!

Następny temat

Low Carb - burger + bezwęglowodanowa bułka

WHEY premium