SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stawy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 293
a ile doliczaja za przesyłkę z tego sklepu w sieci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 823 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11779
Ile kosztuje ten tran NOW`a ?Ile jest kapsolek w opakowaniu?Gdzie go moge zamowic?Moze pojawil sie jakis lepszy/tanszy produkt o podobnym skladzie ?

.:Żryj i daj żryć! :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
podobno pomaga zjadanie stwaow zwierzecych czyli np tego co zostawiamy jak jemy udko z kurczaka , ale mi sie to wydaje syfne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 823 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11779
AXEL: myśle że chodzi ci o zjadanie mazi stawowej, jeżeli tak , to trudno by było wyssać ją z nogi kurczaka nawet strzykawką.
Z golonką by można spóbować , ale ja nigdy golonki nie jadłem więc niewiem.
Natomiast ja wybieram zawsze w sklepie szynkę z chrząstką.

.:Żryj i daj żryć! :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 823 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11779
bosco: opisz bliżej skład i działanie reumaherbu i reumapharmu.
Napisz w jakiej postaci stosujesz glukozamine i w jakiej postaci stosujesz aloes.

Wcześniej nie zauważyłem tego linku z tranem.Ale nie odpowiada mi zamawianie z USA, gdzie to mogę dostać w Polsce ?

.:Żryj i daj żryć! :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
siema jestem teraz wangli i tu jest pelno w sprzedazy preparatow o nazwie
"cod liver oil"to jest olej z watroby dorsza chyba.na co to jest
pytanie drugei co to jest "epa" i "dha"

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 65 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24422
Tu jest dokładny opis dobroczynnego działania kwasów tłuszczowych DHA i EPA: http://www.netrition.com/cgi/healthnotes.cgi?ContentID=2843005

Kolagen - to co widzisz w Anglii to jest właśnie tran w kapsułkach, kup sobie chociaż 1 - 2 opakowania dowolnej firmy, zwracając uwagę na zawartość kwasów EPA i DHA, jeśli kupisz tani preparat z małą zawartością kwasów, to będziesz musiał łykać 8 - 10 capsów dziennie, jeśli natomiast zawartość tych kwasów będzie odpowiednio duża - jak w produktach firmy NOW, stosuj się do opisu na etykiecie. Po kilku dniach stosowania poczujesz jakbyś miał ''naoliwione'' stawy, ból powinien się stopniowo zmniejszać... chyba, że Twoje dolegliwości powstają na jakimś innym tle niż uszkodzenia spowodowane przeciążeniami...

Rysh - w Polsce nie dostaniesz NOWa, ale wystarczy spróbować również tran w kapsułkach z apteki...

Pozdrowienia

LONGUS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
a omega 3 to jest to samo co cod liver oil?
jaka dziennie dawke tego preparatu przyjmowac.

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 65 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24422
cod liver oil - to jest tran, który zawiera kwasy EPA i DHA należące do grupy omega 3, każda rybka je zawiera:

EPA and DHA are found in mackerel, salmon, herring, sardines, sablefish (black cod), anchovies, albacore tuna, and wild game. Cod liver oil contains large amounts of EPA and DHA. Fish oil supplements typically contain 18% EPA and 12% DHA, though more purified (i.e., higher in EPA and DHA) fish oil supplements are sometimes available.

Kup dwa opakowania dowolnej firmy (może trafisz na NOWa?), najlepiej po 120 capsów i podaj tu skład, zobaczymy jak to się ma do polskich odpowiedników i NOWa...

Pozdrowienia

LONGUS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
wczoraj sprawdzalem w kapsach i w plynie. w plynie jest zawartosc epa i dha od 7-12% a w tabsach 12-18% plus witamina a i d czasem w niektorych opakowania e.napisz ile dziennie tego nowa trza przyjmowac.ba sa kapsy np po 1000mg po 400mg to jest pewnie zawartosc tego oleju.
ile dziennie tego trzeba jesc?

kolagen

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

herbata z mięty

Następny temat

dita tluszczowa

WHEY premium