SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie GIGANTÓW czyli KSW 14 juz w ten weekedn %)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32447

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
siero jestes yebanym pajacem i tyle w temacie, w odpowiedzi nie zapomnij o caps locku

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
a z tond -jego zapowiedzi przed galą że marian bije jak baba jak on mógł wogle chciec z nim walczyc z kolesiem który z nokautował ludzi na CAŁYM SWIECIE ze nie jest zawodnikiem mma ze musi jeszcze pare ładnych lat pocwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
Blachapl-dzieki ze tylko tyle w temacie ale prawda BOLI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
tond Ortografia się kłania Panie wspaniały.

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
Blachapl-tak wiem mój błąd zbyt szybko pisze i tak wychodzi MóJ BŁąD

Zmieniony przez - siero w dniu 2010-09-19 02:37:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
Widzisz, jak chcesz to potrafisz być spokojny i utrzymujesz kulturę zawartą w postach.

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
ja naprawde jestem spokojny ale jak czytam ze pudzian wygląda jak cien,ze powinien coś wbic ,"ze wyglądam lepiej niz on albo kolesie z siłki", to mnie koorwica zalewa bo to jest MMA a nie pokaz bica czy klaty,jak oberwał w usa to experci pisali że to pionek nic nie potrafi ze powinien zbić kg.itd itd w tym tyg to samo ta gala to cyrk wresling sprzedana walka TO JA NIE WYTRZYMóJE I MóWIE NIE

Zmieniony przez - siero w dniu 2010-09-19 03:02:32

Zmieniony przez - siero w dniu 2010-09-19 03:03:08

Zmieniony przez - siero w dniu 2010-09-19 03:03:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2409
no...w koncu mamy swoje gwiazdy mma pudzian najman i saleta hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
koksik74-gwiazd nie mamy bo to domowe podwórko ale już nie długo khlidov błachowicz kułak jurkowski materla chmielewski nastula górski dowda... marian za 8-12m-c będzie wielki jak na sm mam nadzieje

Zmieniony przez - siero w dniu 2010-09-19 03:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Najbardziej mi się śmiać chce z Salety. Uciekał w chaosie i popłochu od Najmana, dostawał po twarzy tuby osiedlowe. Popękana, sina twarz. Nie umiał się obronić ani skontrować gościa który przedstawia styl walki osiedlowy. Był mistrz kickboxingu i boksu?

Na dodatek to śmieszne duszenie. Nie no dla mnie to obaj oni są godni siebie i mogą robić rematche co tydzień, będzie niezła "zabawa".
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ułoznie dawek w cyklu

Następny temat

Jak sadzicie ??

WHEY premium