SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie GIGANTÓW czyli KSW 14 juz w ten weekedn %)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32446

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pudzian na tym ważeniu miele jak jałówka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
na końcu jak się zebrali wszyscy do fotek, to Krzysiek Kłak Trzymał rogi Najmanowi chyba z dziesięć sekund paru zawodników się wtedy cieszyło a Saleta banan od ucha do ucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mario widac podlalo na offie na tym filmiku o niebo lepiej wyglada niz na tych fotkachzobacyzmy jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 907
mariusz jezeli odstawiles całkowicie towar to nie było to najlepszym pomysłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Wiadomo kazdy wie ze mariusz jest silnym chlopem i 200kg nie powinno sprawic mu problemu ale popatrzcie jak gruby wyglada ciezko bedzie go zlapac za ten tluszcz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Ponad 200kg oO Ja myślałem , że 150-160..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
ja mam nadzieje ze Mariusz wygra jak sie tak przygotowal jak mowi.tak zle nie wyglada jak wczesniej na zdjeciach jak przewroci Grubaska to powinien wygrac ale musi uwazac na jego ciosy w stujce.wiadomo ze mozna miec swoje zdanie ale ludzie jak to sfd jeden powie a nastepni po nim powtarzaja jak wygrywal to bys super a teraz psy na nim wieszaja a nigdy takich sukcesow nie beda w stanie osiagnac ale taka juz mentalnosc.

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2010-09-17 22:18:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
no na filmiku juz duzo lepiej sie prezentuje Pudzian, bo na tej focie w bezrekawniku taki blady jak smierc, jakby tydzien nie jadl i nie spal

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiadomo że niema opcji żeby grubas wygrał i wyjechał stąd jako zwycięzca szkoda że taki kiepski kurs u buka jest na mariego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2138
w wywiadzie NAJman powiedzial ze beedzie uliczna awantura z Saleta hahahahah

ZAGLEBIE

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ułoznie dawek w cyklu

Następny temat

Jak sadzicie ??

WHEY premium