SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4648
Siodema czlowieku co Ty gadasz CP na pierwszy stack o wiele lepiej jest wziac nitro II dobre ale nie na pierwszy ogien

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Siodema czlowieku co Ty gadasz CP na pierwszy stack o wiele lepiej jest wziac nitro II dobre ale nie na pierwszy ogien

podaj mi kryteria tego ze CPo wiele lepiej jest wziacniz Nitro II

odnosze wrazenie ze CP (oczywiscie nie podwazajac jego dzialania) byl swoich czasow moze troszke pimpowany na przejscie pomiedzy pojedynczymi formami krety a stackami

a ludzie kiedys jak i teraz machinalnie Go polecaja, bladzac w teorii ze jest on najlepszy na pierwszy kontakt ze stackami...

ale jakie tego sa kryteria?

Cena?

Sklad?

Forma kreatyny?

Tauryna?

Nie zebym sie czepial, bo to nie lezy w mojej naturze ale chce poznac kryteria, daczego CP w tym przypadku jest lepszy "na pierwszy cykl ze stackami" niz Nitrobolon II???

Poporsze sensowna, wyczerpujaca temat odpowiedz

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
a ja sadze ze od tego niema zasady ktory jest lepszy na pierwszy cykl.... mozna poprostu zaczac od najslabszego... panowie to sa tylko suple...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4648
chcesz odpowiedzi to ja otrzymasz jest bardzo prosta owiele taniej wyniesie CP na caly cykl niz Nitro. a pozatym uwazam ze jak na poczatku moze wystapic zbyt duza waskularyzacja ;] no ale to moje zdanie zreszta NO az takie zdrowe nie jest

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
to nie jest odpowiedz


rownie dobrze mozna kupic Nitro II od kogos za ta sama cene co CP i co wtedy?

dlaczego z gory przyjmujesz ze ktos nie ma kasy na Nitro?

a pozatym uwazam ze jak na poczatku moze wystapic zbyt duza waskularyzacja ;] - no i co w zwiazku z tym? jakie skutki uboczne to niesie za soba?

no ale to moje zdanie zreszta NO az takie zdrowe nie jest

wiec nie wiesz jak ono dziala, poczytaj o tym

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
cp jak dla mnie to kreatyna z lajtowym dodatkiem argininy

a w nII jest wiecej ******lek (dla niektorych zbednych)

Zmieniony przez - remik664 w dniu 2008-08-14 21:32:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2828
Widze ze sie nawiazala ostra wymiana zdan, z jednej strony Siodema poleca nII a z drugiej Kezcoks za cp, hmmm no nie wiem w strone czego sie sklonic.

Z jednej strony niby poczatkowo nie powinno sie brac zbyt zaawansowanych stackow, tylko te prostsze ale z drugiej cp niewiele sie rozny od zwyklego jablka na ktorym teraz cykl koncze. Musze sie z tym przespac jeszcze. A jaki stack taki nie za bardzo zaawansowany skladowo byscie polecili oprocz cp? Bo wydaje mi sie ze nII to ma juz troche bajerkow i owszem napewno kiedys wyprobuje ale moze na poczatek cos slabszego? Z gory dzieki za odp

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
jak nie masz pieniążków to dozbieraj i kup x_panda 2 puchy będziesz bardzo zadowolony z efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2828
No ok a xpand nie bedzie za bardzo zaawansowany na poczatek? Z hajsem to raczej problemu bym nie mial, a jesli ci chodzi o xpanda to 2 puchy po 820g?

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
A dlaczego nie? Jak ktoś chce to niech sobie i na pierwszy cykl walnie X-Panda. Różnicy nie ma.

Nie ma czegoś takiego jak zaawansowane suple dla zaawansowanych ludzi. Jak Ciebie stać to bierz.

Dawno nie studiowałem dawkowań X'a ale jeśli nic się nie zmieniło to 2 paki starczą lajt.

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shock+storm vs no-xplode+nitrix

Następny temat

Nitro II dokładniejsze dawkowanie.

Wiecej