SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzet mp3, gps, pulsometr itp

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jak w temacie. Chce sie przygotowac do maratonu w pazdzierniku.
A przedwczoraj w Runners World przeczytalem ze jakas nokia ma funkcje gps, po biegu w domu wrzucasz na kompa trase ktora przebiegnales i jest pokazane ile kilometrow i srednia predkosc.

Jest jakis taki sprzet tylko polaczony z pusometrem najlepiej a nie z telefonem?

Wiem ze sa jakies buty co lacza sie z mp3 lub pulsometrem i dystans jest podany, ale tutaj jest to za pomoca gps wiec chyba lepiej.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
http://www.pcworld.pl/news/120970/Nike.iPod.twoj.osobisty.trener.Videotest.html

chodzi o coś takiego? Nie czytałem artykułu (nie mam chwilowo czasu) ale wiem, ze trzeba mieć jakiś określony model butów nike ipoda apple i chyba jeszcze jakies urządzenie. Z tego co pamietam (kiedys czytałem o czyms takim) zestaw kosztuje ok. 1000zł

Na maraton sie wybierasz? Załóz moze dziennik treningowy, ja napewno bym śldził, sam chcialbym po liceum chociaz raz w zyciu zaliczyć maraton, ale narazie na powaznie o tym nie myślałem. Na dzień dzisiejszy moze dałbym rade półmaraton pokonać, ale do maratonu to jeszcze chyba długa droga

zdr

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-01-05 14:55:12

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Latem 20km biegalem, bez jakis wiekszych przygotowan. Po prostu dosyc czesto wychodzilem sobie z chaty pobiegac, ale teraz jakos pod koniec marca bede redukowal to z rozpedu i maraton ***ne Bo jak na razie to caly czas biegam. A jakis fajny sprzet gdzie widze trase i ile kilometrow przebiegnietych mam by sie przydal.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
ten zestaw nike'a pasuje do chyba 36 par butów, czyli tak naprawde wszystkich dobrych butów nike, a naprawde polecam to tylko zamiast ipoda i innych ****owych dodatków kup sobie taką opaske też wyświetla prędkość dystans itp. wejdź na nike.com i poczytaj

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Buty kupilem we wrzesniu jakos adidasa

zaraz obejze ta opaske

nie moge znalezc



Odswiezam bo nadal nic ciekawego nie znalazlem.

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2009-01-18 13:50:51

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 786
www.nikeplus.com
tu znajdziesz wszystko o zestawie nike plus do biegania.
Sam używam tego zestawu nike sportband od pół roku.
Nawet spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie wiem co mam kliknac zeby to znalezc, jak klikam w produkty to mi tylko jakies buty sie pokazuja

Ok znalazlem ale do tego chyba musza byc buty nike nie?

Bo ja kupilem we wrzesniu adidasa z Gore texu fajne nieprzemakalne z dobra przyczepnoscia, szczegolnie teraz zima sie fajnie w nich biega, i nie chce kupowac kolejnych butow. wiec nie wiem gdzie sie mocuje ten czujnik jesli do swoich moge przymocowac to chetnie bym kupil ta opaske

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2009-01-18 21:24:21

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 786
Tak, Nike robi na tym niezły biznes - sprzęt pomiarowy idealny tylko do ich bucików...
....ale...
mozna to ominąć:

http://www.chip-clip.com/meinungen.htm

lub jeszcze taniej:





lub








Zmieniony przez - spid1979 w dniu 2009-01-20 19:01:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Czyli wystarczy do buta przymocowac?

Jaka cena i gdzie to dostac mozna?

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
A nie lepiej by było zainwestować w coś innego niż zestaw nike do biegania?Żeby dobrze przygotować się i wypaść na maratonie takie rzeczy nie są potrzebne,bez nich można równie dobrze się przygotować.Moim zdaniem lepiej jest wydać te pieniądze na dobre odżywianie(dietę) i suplementy,które bardziej się przydadzą w wyrobieniu dobrej formy na dzień zawodów,niżeli wyżej wymieniony sprzęt.
pozdr.

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Na suple hajs jest dieta tez jest taki bajer po prostu bym chcial dolozyc zeby wiedziec ile km pokonalem.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odyzwianie skoczka wzwyz

Następny temat

rower do 1100 zł na długi dystans

WHEY premium